Skutki palenia dla zdrowia

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 237
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Skutki palenia dla zdrowia

Post autor: Dareck »

Cześć! Poszukuję przydatnych informacji na temat skutków palenia papierosów dla zdrowia człowieka. Dzisiaj rano trafiłem w internecie na ten artykuł https://recigar.pl/palenie-papierosow-a ... unastnicy/ . Muszę przyznać, że wiele się z niego dowiedziałem. Myślicie, że można polegać na tych informacjach? Koniecznie dajcie znać co uważacie na ten temat, dzięki za pomoc!
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

małwa
Posty: 101
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: Skutki palenia dla zdrowia

Post autor: małwa »

Nie ma za dużo pozytywów, w sumie poza tym, że uzależniasz się od tego, co jest nie okej, to jednak nie masz plusów. Fajki nawet nie uspokajają, dlatego należy pomyśleć o czymś takim jak leczenie mikroskopowe zęba czasem się nie uchronicie. Dlatego nie warto jednak palić, to jest kosztowne.

puter
Posty: 537
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Skutki palenia dla zdrowia

Post autor: puter »

"Chyba jest ich wiele__

milerd opinie
"

kasiunia
Posty: 372
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Skutki palenia dla zdrowia

Post autor: kasiunia »

puter pisze:
05 sie 2022, 05:10
"Chyba jest ich wiele
Niestety to prawda. Mój mąż już dawno przestał palić i zaczęliśmy porządniej zabiegać o stan naszego zdrowia. Rzucenie palenia to był jeden aczkolwiek z ważniejszych kroków ku zdrowiu. Zainteresowały nas także produkty wegańskie - https://ncez.pzh.gov.pl/abc-zywienia/fa ... eganskiej/ . Znaleźliśmy ciekawe informacje na tematy związne z dietą wegańską, jak to się zwykło mówić - fakty a nie mity.

pamira
Posty: 216
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Skutki palenia dla zdrowia

Post autor: pamira »

W sumie nie znam się na tym, ale na pewno nie są pozytywne. Dlatego powinniście sprawdzić raczej inne opcje. No i póki co ja zerkam sobie na coś takiego jak czyszczenie nosa , bo jednak wiadomo, że będę zerkać na to, co warto poszukiwać. No i ja na razie sprawdzam, co mogę zrobić. Niech to ma ogólnie sens w działaniu.

Jodełka
Posty: 66
Rejestracja: 08 maja 2020, 12:34

Re: Skutki palenia dla zdrowia

Post autor: Jodełka »

Skutki palenia są tak samo groźne dla organizmu, jak i skutki innych uzależnień. Moja kuzynka jest narkomanką i potrzebuje specjalistycznego wsparcia. Długo szukaliśmy dla niej odpowiedniej placówki leczniczej. Wybraliśmy ośrodek terapii Niwa, ponieważ ma bardzo pozytywne oraz rzetelne opinie.

jusia
Posty: 215
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Skutki palenia dla zdrowia

Post autor: jusia »

Może warto także wziąć pod uwagę pomoc psychologa? Mam na myśli rozwiązanie takie jak terapia uzależnień Wrocław Empatio: https://psycholog-ms.pl/terapia-uzaleznien/ . Słyszałam, że taka terapia przynosi bardzo dobre efekty - jeśli oczywiście sami chcemy się jej poddać.

ODPOWIEDZ