Rehabilitacja i rezonans

Justynka
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2020, 10:54

Rehabilitacja i rezonans

Post autor: Justynka »

Gdzie chodzicie na rehabilitację i rezonans w razie potrzeby? Wedlug mnie w Krakowie jest wielu dobrych specjalistów, którzy mogą postawić każdego na nogi. Rejestracja odbywa się np tutaj rehabilitacje.org/ co znacznie przyspiesza proces zapisywania się i wizyty w wybranym gabinecie specjalistycznym oraz na rezonans.

bajeczna
Posty: 63
Rejestracja: 23 lip 2020, 07:27

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: bajeczna »

Rehabilitacja jest bardzo ważna zwłaszcza w przypadku po jakimś wypadku. Wiemy także jak ciężko jest się dostać do dobrego specjalisty dlatego też ja tam wolę takie sprawy załatwiać prywatnie. Tym bardziej, ze odkryłam super świetne CM Gamma na Żoliborzu w Warszawie gdzie dostanie się do specjalisty neurochirurga w cale nie graniczy z cudem. Tam wiem, że mam kompleksową pomoc i to na miejscu

Lika
Posty: 270
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: Lika »

Jeśli chodzi o rezonans magnetyczny, to takie badanie można wykonać bez skierowania w MRI Diagnostyka na Al. Zjednoczenia 36. Wykonywany jest tam rezonans głowy, kręgosłupa, kończyn górnych i dolnych, stawów itp. Takie specjalistyczne badanie pozwoli obrać właściwą drogę leczenia.

dobrawa
Posty: 110
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: dobrawa »

Jeśli chodzi o rehabilitację to bardzo pomocna może być ta oferta tu marbo-sport/pl/product-pol-28192-Bieznia-rehabilitacyjna-z-porecza-Neblin-Insportline.html Jest to bieżnia rehabilitacyjna pozwalająca ćwiczyć nawet osobom po ciężkich urazach. Ma poręcze zapewniające stabilne oparcie, z przodu pas, a schodki są antyślizgowe. Ma małą prędkość 0.3 km/h.

jusia
Posty: 203
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: jusia »

Ja na rehabilitację chodzę do centrum rehabilitacji Open Medical w Krakowie: openmedical/pl/ . Jestem bardzo zadowolona z ich usług i polecam je serdecznie. Oprócz standardowej rehabilitacji ortopedycznej oferują też rehabilitację onkologiczną oraz neurologiczną.

Viki
Posty: 86
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: Viki »

Po kontuzjach czy zabiegach rehabilitacja bardzo pomaga. Warto tez pomyśleć o połączeniu rehabilitacji z fizjoterapią, bo wtedy można uzyskać szybsze i lepsze efekty. Bardzo dobrze w leczeniu kontuzji sprawdza się np. magnetoterapia. Do tych zabiegów wykorzystuje się specjalne aparaty bardomed/pl/20-aparaty-do-magnetoterapii . Zabiegi są bezbolesne i nie powodują żadnych skutków ubocznych.

mariola
Posty: 141
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: mariola »

Każdy z nas pewnie zdaje sobie sprawę, jak ważną kwestią jest też odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny. Tutaj medus/pl/sprzetuzywany/kategoria-produktu/pionizatory-dzial/ znalazłam wiele profesjonalnych sprzętów, które pomogą danej osobie przejść przez trudny okres leczenia. Można tam znaleźć chociażby pionizator, który doskonale sprawdza się przy terapii do możliwości samodzielnego utrzymania pozycji stojącej.

caroline
Posty: 196
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: caroline »

Ja chodziłam na rehabilitację bo miałam poważne problemy z kręgosłupem. W moim przypadku świetnie sprawdziła się fizjoterapia Wola Śródmieście Warszawa PRM: prm.waw/pl/ . Polecam Wam ich usługi.

pamira
Posty: 216
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: pamira »

Na pewno w sprawie rehabilitacji chodzicie do jakiegoś fizjoterapeuty, a on coś tam wstukuje w komputer, prawda? A zastanawialiście się, czy zapewnia odpowiednie przechowywanie dokumentów medycznych ? Czy dobrze zabezpiecza Wasze dane? Przed następną wizytą warto właśnie to skontrolować.

mariolka
Posty: 77
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Rehabilitacja i rezonans

Post autor: mariolka »

Jeśli macie problemy z kręgosłupem to warto skorzystać z takiej oferty tu pokonaj-bariery/pl/c/trojkolowe/ Rowery trojkołowe to dobra oferta dla osob z bólem kręgosłupa, otyłych, słabych, mającym trudności z poruszaniem się i utrzymaniem równowagi. Taki tower pozwala nie tylko na swobodne i bezpieczne przemieszczanie. Ale jazda na rowerze to rodzaj rehabilitacji, która zmusza do ruchu, poprawiają krążenie i wydolność oddechową organizmu i wzmacnia odporność.

ODPOWIEDZ