Alergie oczu

Awatar użytkownika
henrykmyk
Posty: 81
Rejestracja: 19 wrz 2019, 15:07

Alergie oczu

Post autor: henrykmyk »

Hej! Ostatnio szukam informacji na temat alergii oczu. Zależy mi tylko na sprawdzonych treściach, więc jeśli macie jakieś propozycje to koniecznie dajcie znać. Będę bardzo wdzięczny za pomoc! Jak na razie udało mi się trafić na ten link https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/alergie-oczu i muszę wam powiedzieć, że bardzo ciekawie opisują oni ten przypadek. Polecicie coś podobnego?
Kiedy człowiek dorasta traci też przyjaciół- jeśli ma szczęście to tylko tych niewłaściwych, którzy może nie są tak dobrzy, jak się o nich kiedyś myślało

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Alergie oczu

Post autor: rita32 »

A patrzyłaś na ten serwis dietetyczka.net/ ? Jest całkiem sporo przydatnej wiedzy na temat zdrowia, leków i sposobów leczenie. Myślę, że w temacie alergii też coś znajdziesz. Sama jestem alergiczką i długo uczyłam się jak z tym żyć. I faktycznie treści z różnych stron były bardzo pomocne.

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Alergie oczu

Post autor: karinaMa »

Wszelkie takie schorzenia konsultujcie z lekarzem. To jedyne rozsądne wyjście. W każdej innej sytuacji sporo ryzykujecie, więc absolutnie nie powinniscie tego robić. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do ktomalek/pl/trittico-cr-ulotka-cena-zastosowanie-apteka-tabletki-o-przedluzonym-uwalnianiu-0-15-g-20-tabl/ub-4878912 i dowiedzieli się więcej na temat poszczególnych środków. To da Wam większy spokój podczas leczenia.
WPIS REKLAMOWY

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Alergie oczu

Post autor: Madamm »

Wiadomo, że apteki internetowe to wygoda i oszczędność czasu. Ja często zamawiam głównie kosmetyki i suplementy (leki po prostu kupuję rzadko) na stronie Aptelia. Ceny konkurencyjne, paczki przychodzą szybko. I spory asortyment, to też na plus :)

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Alergie oczu

Post autor: jolanta4060 »

Koniecznie zachęcam, aby stosować także suplementy na wzrok, które możecie kupić w sklepie biozdrowy/pl/pl/suplementy-na-wzrok/. Przede wszystkim wyposażone są w składniki i wartości mineralne, które odpowiadają za prawidłową pracę wzroku.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Alergie oczu

Post autor: Madamm »

Obecnie zakupy online coraz bardziej wypierają sklepy stacjonarne. Tak samo jest w przypadku aptek. Nie tylko chodzi o to, że można zrobić tańsze zakupy, ale jest to też wygoda. Tutaj aleleki/pl/kategoria/555-witamina-b.html warto sobie zerknąć. Jest tam witamina B w dobrej cenie, ale nie tylko. Można tam znaleźć również wiele innych leków i suplementów. Ja juz dawno przerzuciłam się na zakupy przez internet.

Kuba
Posty: 37
Rejestracja: 10 kwie 2020, 13:31

Re: Alergie oczu

Post autor: Kuba »

Tak w sprawie alergii, to i ja przeszłam swoje. Testy nie wszystko ukazały a dziwne wysypki pojawiały się nie wiadomo skąd. Zaczęłam sama szukać naukowej wiedzy na temat alergii i dziś uważam, że wiedzę mam m. in. dzięki studiowania studenckich notatek na temat alergii na portalu Notatek/pl notatek.pl/mozliwosci-leczenia-alergii-omowienie

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Alergie oczu

Post autor: Madamm »

Proponuję zacząć od jednodniowych: optiland/pl/soczewki-jednodniowe. Jeśli znowu Ci nie podpasują to będziesz mogła je komuś innemu oddać albo odsprzedać. Generalnie nie wiem co mogło Ci nie podpasować przy soczewkach bo moim zdaniem jest to rozwiązanie bardzo wygodne.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Alergie oczu

Post autor: Lika »

A skoro już jesteśmy przy temacie alergii, to czy dr krauze alergolog jest Waszym zdaniem dobrym specjalistą w Warszawie? Czy ktoś z Was miał może z nim styczność wcześniej? Z tego, co się orientuję, to przyjmuje on między innymi w przychodni CMP...

ODPOWIEDZ