Stres i uzależnienia

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Stres i uzależnienia

Post autor: delikatnaja »

Na rozładowanie stresu dobrze pomaga uprawianie sportu. Ja bardzo lubię biegać. Dlatego teraz chcę skorzystać z tej oferty tu marbo-sport/pl/product-pol-27086-Bieznia-Pioneer-R2-BH-Fitness.html Bieżnia przystosowana do treningu w domu. Nie tylko dbamy o swoją sylwetkę, spalmy tłuszcz, poprawiamy kondycję. Ja gdy się pożądnie zmęcze, zapominam o wszelkich stresujacych sprawach.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Stres i uzależnienia

Post autor: rita32 »

To prawda. Sport powoduje wydzielanie endorfin, które neutralizują stres. Od siebie zaproponowałabym jeszcze preparaty ziołowe. Tutaj lekinatury/pl/pl/nasze-leki/sedomix.html jest taki z melisą, dziurawcem, szykami chmielu. Redukuje stres, wspomaga zasypianie. Polecany jest w stanach pobudzenia nerwowego.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Stres i uzależnienia

Post autor: jolanta4060 »

W pracy borykam się ze sporym stresem. Długo szukałam czegoś, co pomoże mi go chociaż odrobinę złagodzić. Trafiłam na olejki CBD od bit.ly/olejki_cbd_albahemp. Dzięki nim odzyskałam spokój, nie wpadam już w stany lękowe. Polecam!

lauraa
Posty: 49
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:49

Re: Stres i uzależnienia

Post autor: lauraa »

Stres bywa bardzo destrukcyjny i z pewnością może nasilać podatność na popadanie w różnego rodzaju uzależnienia. Jeśli zauważycie problem u siebie lub kogoś ze swoich bliskich to warto pomyśleć o terapii w wyspecjalizowanym ośrodku, takim jak NEFO. Mają tu świetnych terapeutów, skuteczne metody terapii, możliwe są zarówno pobyty stacjonarne jak i spotkania online.

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: Stres i uzależnienia

Post autor: wiki07 »

Stres może prowadzić do uzależnień. Dlatego najlepiej poszukać naturalnego sposobu na relaks. Czytałam, że nasiona konopi indyjskich pozwalają redukować stres, odprężają, ale też pomagają się skoncentrować. Podobno konopie wykorzystuje się też przy leczeniu uzależnień. Mają one bardzo szerokie zastosowanie. Widziałam, że tutaj można je zamówić nasionamarihuany/pl/ .

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Stres i uzależnienia

Post autor: Liza »

Jest wiele roślin, które wykazują działanie uspokajające. Od wieków znane są na przykład uspokajające i relaksujące właściwości lawendy. Nie trzeba jej zbierać samodzielnie. Są sklepy jak np. ten planteon/pl/zielarnia/ziola-moczopedne/lawenda-kwiat, gdzie można dostać suszone kwiaty lawendy, pochodzące z ekologicznych i zdrowych upraw. I warto z tego skorzystać.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Stres i uzależnienia

Post autor: dobrawa »

Ja polecam wam wszystkim przeczytanie tej ksiażki tu taniaksiazka/pl/kiedy-cialo ... 18257.html To ksiąka napisana przez lekarza. Przetłumaczona na wiele języków. Przedstawia historie chorób, które w dużej mierze spowodowane były stresem.

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Stres i uzależnienia

Post autor: Bonia »

Warsztat antystresowy humanskills/pl/szkolenia_zamkniete/zarzadzanie-stresem-emocjami/ Osoby, które nie potrafią radzić sobie ze stresem i emocjonalnie reagują na trudne sytuacje, są narażone na wiele chorób. Nie bez powodu lekarze tak często zwracają uwagę na to, by unikać stresu i zadbać o odpowiednią ilość snu i wypoczynku.

caroline
Posty: 251
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Stres i uzależnienia

Post autor: caroline »

Polecam także poczytać więcej o tym, czym jest alkoholowy zespół płodowy. Takie informacje można znaleźć na przykład na tym blogu: nowafarmacja/pl/blog/alkoholowy-zespol-plodowy-zespol-fas-objawy-i-leczenie . Niestety wiele kobiet cierpi na chorobę, którą jest alkoholizm.

Dosia
Posty: 69
Rejestracja: 23 sie 2020, 10:36

Re: Stres i uzależnienia

Post autor: Dosia »

Najgorsze jest połączenie stresu z uzależnieniem. Wówczas nie wiadomo czy wybrać się do psychologa, czy też do specjalnej poradni. Taki problem właśnie miała moja krewna, która zmaga się z alkoholizmem. Dopiero skutecznie pomogli jej w ośrodku Kryształowy Płomyk. Może go znacie?

ODPOWIEDZ