DObry ortopeda

Kejt
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

DObry ortopeda

Post autor: Kejt »

Cześć, miałam drobny wypadek, spadłam ze schodów i uszkodziłam sobie staw kolanowy... Byłam już u kilku lekarzy ale niestety nikt nie jest w stanie mi pomóc a ja już czuję się bezsilna. Jedna z pielęgniarek powiedziała mi, że pomocna może okazać się artroskopia kolana w Krakowie. Jest to nowoczesna metoda dzięki której można wykonać badanie i zabieg w jednym. Dużo czytałam o tej klinice efficlinic/pl/ortopedia/zabiegi-operacyjne/operacje-kolana/artroskopia-kolana/ mam nadzieję, że tam mi pomogą.

Justynka
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2020, 10:54

Re: DObry ortopeda

Post autor: Justynka »

z takim bólem kolan nie mozna zwlekać - trzeba dzialac odrazu zeby nie bylo pozniej groznych powiklan. Odnośnie rehabilitantów to najlepszych moim zdaniem mają w Krakowie. Wystarczy szybka rejestracja przez rehabilitacje.org i wizyta jest już kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz bardzo mi pomógł rehabilitacjami i masażami.

Dosia
Posty: 69
Rejestracja: 23 sie 2020, 10:36

Re: DObry ortopeda

Post autor: Dosia »

Ja też jestem po kontuzji nogi i teraz muszę sobie kupić stabilizator stawu skokowego. Przeglądając oferty różnych sklepów najbardziej zainteresował mnie asortyment Ortmed ortmed/pl/ . Mają duży wybór dobrej jakości artykułów. Zauważyłam, że też są u nich dostępne specjalne łózka rehabilitacyjne. Takie właśnie przydałoby się mojej mamie.

mariola
Posty: 195
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: DObry ortopeda

Post autor: mariola »

W Centrum Medycznym Gamma w Warszawie, przy ul. Bobrowiecka 8 znajdziecie bardzo dobrych ortopedów. W sumie jest to placówka, która w szczególności specjalizuje się w ortopedii. Tam możecie przeprowadzić sobie kompleksowe badania i sprawdzić czy wszystko jest w porządku z waszymi narządami ruchu. W razie czego możesz liczyć na ich pełne wsparcie medyczne, zastosują odpowiednie leczenie.

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: DObry ortopeda

Post autor: wiki07 »

W czasie pandemii nie jest łatwo o dobrego ortopedę. Jeśli szukacie doświadczonego i sprawdzonego specjalisty, to ja trafiłam na ten warszawski gabinet cmp.med/pl/cmp-bialoleka/ortopeda/ . Przeczytałam, że leczą bóle kości, zwichnięcia, stłuczenia. Oczywiście nie tylko rąk i nóg, ale też biodra czy kręgosłup. Ich oferta usług jest szeroka, warto sprawdzić ich stronę.

mario24
Posty: 38
Rejestracja: 14 lis 2020, 23:17

Re: DObry ortopeda

Post autor: mario24 »

A myśleliście już o prywatnej opiece medycznej? Jeśli chcecie szybko dostać się do specjalisty czy na badania, to warto wykupić pakiet medyczny. Tutaj hms-assistance24/com/ sobie zerknijcie. Mają tam bowiem wiele różnych opcji. Myślę, że warto postawić na sprawdzone rozwiązania i przede wszystkim kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.

akacja56
Posty: 18
Rejestracja: 19 paź 2020, 16:46

Re: DObry ortopeda

Post autor: akacja56 »

Ja akurat szukałam dobrego ortopedy, ale dziecięcego. Dla dziecka rodzic robi wszystko i nawet szuka prywatnie, bo jednak to dziecko i potrzebuje na już konsultacji. Taki ortopeda dziecięcy pomoże zawsze zdiagnozować ubytek i pomoże profesjonalnie.

puter
Posty: 784
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: DObry ortopeda

Post autor: puter »

Dobrych specjalistów możecie w tej cmp.med/pl/cmp-ursynow/laryngolog/ poradni znaleźć, prywatnie ja chodzę do lekarzy bo jednak na nfz to kolejki są ogromne i czekać trzeba długo. Tam do laryngologa chodziłem ostatnio i wyleczył mnie z uporczywej infekcji szybko, widać że zna się na rzeczy.

Dirko
Posty: 20
Rejestracja: 07 lut 2020, 23:21

Re: DObry ortopeda

Post autor: Dirko »

Osobiście korzystałam w klinice medicalaser/pl/osocze-bogatoplytkowe-bio-ortopedia/ która znajduje się pod Poznaniem. Zależało mi na osiągnięciu jak najlepszych efektów, dlatego oprócz terapii osoczem bogatopłytkowym zdecydowałam się na serię etapową: laseroterapia fotona4d, która pobudza, terapia osoczem, która odżywia i komórkami macierzystymi, które odbudowują i odmładzają. Po serii wszystkich tych zabiegów efekty były naprawdę zadowalające.

Imma
Posty: 91
Rejestracja: 02 lut 2020, 13:00

Re: DObry ortopeda

Post autor: Imma »

"Skoro mowa o ortopedach, to słuchajcie czy w Gdańsku jest ktoś do kogo poza poradą w poradni można się umówić na konsultację online?

Coś w typie video?

Chcę przedyskutować parę rzeczy i wolę zapłacić za konsultację video niż stać w korkach na estakadzie, bo ja z Gdyni.. tu kataloglekarzy.telemedi/com/specjalizacja widzę że jest dział z ortopedami ale nie moge znaleźć nikogo z Gdańska typowo, możecie rzucić okiem i doradzić?
"

ODPOWIEDZ