Strona 1 z 1

Implanty

: 21 lut 2020, 18:06
autor: KubaKoso
Czy znacie się może na implantach? Ostatnio sporo szukam informacji na ten temat w internecie. Znalazłem więc takie implanty Łódź . Strona ta wydaje się być całkiem profesjonalna i rzetelna. Oceny również są bardzo dobre. Co myślicie na ten temat? Zależy mi aby obsługa była na wysokiej jakości.

Re: Implanty

: 28 lut 2020, 12:34
autor: niakna
Oj ja też długo się naszukałam dobrej kliniki stomatologicznej, gdzie mogłabym wstawić implant. Mieszkam w Trójmieście więc rozglądałam się tu i w końcu trafiłam do Platinum Dent w Gdyni platinum-dent/pl/cennik/. Zdecydowałam się na leczenie i nie żałuję. Cudowni lekarze, bardzo komfortowe warunki a przy tym niewygórowane ceny. Lekarze doświadczeni, troskliwi i bardzo wyrozumiali.

Re: Implanty

: 19 lip 2020, 15:57
autor: pierniczek
Tak konkretnie to na tym temacie się nie znam, bo jak na razie nie mam potrzeby wstawiania implantów zębowych. Skoro mowa i zębach to zastanawialiście się może nad wybieleniem zębów ale w warunkach domowych? Bo moja siostra zakupiła sobie taki zestaw do wybielania zębów z tej strony mrwhitening/com/pl/p/Zestaw-do-wybielania-zebow-z-lampa-LED/37 i tak się zastanawiam czy w ogóle takie wybielanie w warunkach domowych jest bezpieczne i skuteczne. Jak uważacie?

Re: Implanty

: 19 sie 2020, 19:13
autor: Justynka
według mnie warto zwrócić także uwagę na Centrum implantologii i stomatologii estetycznej dr. Świątkowskiej. Jest to chirurg dentystyczny oferujący zarówno zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, profilaktycznej i chirurgicznej. No i jeśli do tej pory niechętnie chodziliście do dentysty to po wizycie w tym miejscu zmienicie zdanie :) Także polecam tutaj zajrzeć

Re: Implanty

: 05 paź 2020, 12:26
autor: rita32
W Krakowie jest dobra klinika zajmująca się implantami. To klinika Luxdentica. Tutaj implantkrakow/pl/ możecie znaleźć namiary na nich. Oferują bezpłatne konsultacje, podczas których można poznać koszty leczenia. I na wszystko dają gwarancję.

Re: Implanty

: 24 lis 2020, 11:17
autor: shine
Implanty to przede wszystkim ważna sprawa, dlatego zanim się ich podejmiemy, musimy zastanowić się nad kosztami. Ja też sprawdzam, ile mogą kosztować implanty lublin , a prawda jest taka, że muszę się przygotować na coś specjalnego. Bo jednak mam sporo braków w uzębieniu, niestety.

Re: Implanty

: 27 lis 2020, 17:38
autor: baranka
Mając tak wiele pytań,wątpliwości,warto udać się na wizytę do stomatologa doświadczonego,który nie tylko doradzi nam odpowiednie implanty,ale też założy je jak trzeba,bez zbędnego bólu i powikłań.Warto w tym celu odwiedzić gabinet dr. Świątkowskiej,który oferuje szeroki wachlarz usług,jest to zakładanie implantów,ale też wybielanie zębów kraków zabiegi chirurgiczne czy porady u ortodonty i protetyka.

Re: Implanty

: 22 gru 2020, 18:43
autor: kamilka45
Ja ostatnio dużo dobrego słyszałam o chirurgu w Warszawie w centrum medycznym cmp.med/pl/cmp-wilanow-2/chirurg/ . Czasem jak szukamy dalej to znajdujemy to co chcemy. Zdrowie i bezpieczeństwo to warte uwagi nam prioritety w życiu i warto na to zwracać uwagę.

Re: Implanty

: 08 mar 2021, 14:05
autor: Madamm
Zależy czego oczekujesz pod pojęciem profesjonalny. Kiedy potrzebowałam pomocy ze wstawieniem implantów trafiłam do declinic/pl/implanty-zebow-co-musisz-wiedziec Dzięki nim dziś cieszę się kompletnym i białym uśmiechem :)