Soczewki

Awatar użytkownika
henrykmyk
Posty: 81
Rejestracja: 19 wrz 2019, 15:07

Soczewki

Post autor: henrykmyk »

A co wiecie na temat soczewek? Ostatnio w internecie znalazłem Acuvue 1day Moist Multifocal w Szkla.com . Są to soczewki jednodniowe, które są idealne dla osób, które nie chcą przejmować się codzienną pielęgnacją soczewek kontaktowych. Okulary zaczynają mi przeszkadzać w pracy więc zastanawiam się nad soczewkami. Jako, że mam mało czasu, codzienna pielęgnacja soczewek odpada. Dodatkowo te soczewki mają naprawdę dobrą cenę i opinie. Dlatego zastanawiam się nad tymi soczewkami, co powiecie na ten temat?
Kiedy człowiek dorasta traci też przyjaciół- jeśli ma szczęście to tylko tych niewłaściwych, którzy może nie są tak dobrzy, jak się o nich kiedyś myślało

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Soczewki

Post autor: polcia »

A nie myślałaś o pozbyciu się problemu? Chodzi mi o laserową korekcję wzroku. Soczewki to duży wydatek. Poza tym jest to też spore ograniczenie. Nie każdy też może je nosić. Na temat korekcji można sobie na tej stronie poczytać blikpol/pl/laserowa-korekcja-wzroku . Jest tam wiele cennych informacji, które być może przekonają was do podjęcia decyzji o usunięciu wady.

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Soczewki

Post autor: delikatnaja »

Próbowałam nosić soczewki - skutek opłakany, oczy zaczerienione i łzy lejące się z oczu. Dlatego wybrałam dla siebie te okulary korekcyjne tu iokulary/pl/product-pol-17536-Guess-GU-2627-002.html Okulary znanej marki. Odpowiada mi geometryczny kształt oprawek. Są lekkie metalowe. A do tego cena przyzwoita.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Soczewki

Post autor: rita32 »

Może miałaś źle dobrane soczewki? Albo stosowałaś niewłaściwe płyny do ich pielęgnacji? Takie podrażnienia to raczej nie jest częsty efekt. Sama stosuję soczewki i wiem, że to mega wygodne. Idź do okulisty - dobierze soczewki o odpowiednich parametrach. A potem zamawiaj je w profesjonalnych sklepach. Na przykład na bezokularow/pl masz bardzo szeroką ofertę.

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Soczewki

Post autor: Viki »

Jeśli chodzi o soczewki kontaktowe, to faktycznie - muszą być one dobrze dobrane. Ja robię tak, że idę do salonu, mierzę sobie tam u nich wzrok, kupuję ewentualnie jedno opakowanie soczewek u nich...a potem kupuję resztę przez internet - tak jest z reguły o te kilkanaście procent taniej. A duży wybór soczewek kontaktowych mają np tutaj: punktsoczewek/pl/soczewki-kontaktowe - sprawdźcie sami.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Soczewki

Post autor: lulu88 »

Jeśli chodzi o soczewki to ja przerzuciłam się na nie bo nie mogłam dobrać okularów dla siebie. Sprawdziłam w sieci jakie są najlepsze soczewki miesięczne i zamówiłam online. Po dziś dzień używam soczewek i nie zamienię ich nigdy na okulary bo to wygoda.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Soczewki

Post autor: dobrawa »

Mówią nigdy nie mów nigdy. Ale ja jestem pewna że nigdy nie będę używać soczewek. Nie wyobrażam sobie grzebania przy oczach. Zdecydowanie wolę okulary. Trafiłam właśnie na ofertę tu eyewear24.net/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Damskie_Emporio-Armani-440.html Damskie okulary korekcyjnej jednej z najlepszych marek na naszym rynku. Eleganckie i modne oprawki - jest w czym wybierać. A w dodatku niskie promocyjne ceny. Warto sprawdzic tę propozycję.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Soczewki

Post autor: puter »

Zdrowie jest najważniejsze. Szczególnie istotne jest w przypadku osób potrzebujących wsparcia i fachowej wiedzy. W takiej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednia wiedza. Dzięki której możemy zapobiegać niektórym dolegliwością. Takim jak problemy ze wzrokiem. Koniecznie sprawdź ten artykuł https://inowroclaw.info.pl/artykul/jak- ... lo/1361053 gdzie znajdziesz wiedzę w temacie wpływu światła z telewizora, czy komputera na nasz wzrok. Warto doinformować się w tej kwestii.

ODPOWIEDZ