Problem z alkoholem

Kejt
Posty: 66
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

Problem z alkoholem

Post autor: Kejt »

Cześć, jeżeli potrzebujesz pomocy w walce z uzależnieniem to polecam ośrodek Forest. Oferują oni oprócz terapii odwykowej również detoks, który jest niezwykle ważnym aspektem w walce z uzależnieniem, ponieważ pozwala na pozbycie się toksyn z organizmu.

jusia
Posty: 43
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Problem z alkoholem

Post autor: jusia »

Porozmawiaj też na ten temat z psychologiem. Na pewno pomoże Tobie przejść przez ten problem. Terapia uzależnień będzie w tej sytuacji dobrym rozwiązaniem. Zajrzyj na stronę Poradni Empatio, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat: psycholog-ms/pl/terapia-uzaleznien/ .

karinaMa
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Problem z alkoholem

Post autor: karinaMa »

Pamiętajcie, żę to bardzo poważna rzecz, że uzależnienie wpływa bardzo negatywnie nie tylko na Was, ale też na ludzi w Waszym otoczeniu. Właśnie dlatego warto zrobić to zarówno dla siebie, jak i dla nich. Wiem, że na najlepszą pomoc możecie liczyć w psychomedic.online/ dlatego też koniecznie się tam umówcie. Terminy mają bardzo krótkie, dzięki czemu szybko się do nich umówicie bez problemu.

pierniczek
Posty: 113
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Problem z alkoholem

Post autor: pierniczek »

Problem z alkoholem to dość poważny problem. To też sami nie damy sobie rady z walką z tym uzależnieniem. Więc moim zdaniem taki pobyt w ośrodku Mental Relax to najlepsze co można zrobić. Bo tutaj dobierają rodzaj terapii po pierwszej wstępnej rozmowie z uzależnionym. W dodatku mają tutaj bardzo komfortowe warunki mieszkaniowe, co ma także dość spore znaczenie.

Jodełka
Posty: 56
Rejestracja: 08 maja 2020, 12:34

Re: Problem z alkoholem

Post autor: Jodełka »

W walce z uzależnieniem podobno jest bardzo skuteczna Terapia Online Ośrodka NEFO. Zastanawiam się, czy dla naszego taty też by była dobra. Będę z nim rozmawiać, bo na stacjonarne leczenia na razie nie chce się zgodzić. Muszę dowiedzieć się o szczegóły.

ODPOWIEDZ