Jak radzicie sobie z nadwagą?

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: pierniczek »

No właśnie wydaje mi się, że ja w cale nie radzę sobie z moją nadwagą. Nie wiem dlaczego tak jest, bo przecież mam dietę rozpisaną przez lekarza i ćwiczę regularnie i jakoś nic. No nic to nie bo jakieś tam 2 kg schudłam ale na tym koniec. Dlatego też w końcu postanowiłam zrobić sobie badania. I tak okazało się, że doskwiera mi choroba hashimoto przez którą ciężko jest mi więcej zrzucić kilogramów. Także teraz jak mam włączone leczenie mam nadzieję, że schudnę

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: shine »

Można by powiedzieć, że średnio, ale jeśli o mnie chodzi, to nie gra we mnie szereg różnych składników, dlatego trudno będzie na przykład mi to wszystko opisać. Na pewno mam problem z hormonami a one lubią rozpychać człowieka od środka. Jednak staram się schudnąć. Czytam takie dietly/pl/blog/ porady, ale też sprawdzam ćwiczenia odpowiednie dla mnie.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: polcia »

Jeśli chcecie szybko i w sposób prawidłowy pozbyć się zbędnych kilogramów, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj swiatsupli/pl/blog/jaki-powinien-byc-deficyt-kaloryczny-na-redukcji/ . Jest tam przede wszystkim wyjaśnione co to jest deficyt kaloryczny i dowiecie się w jaki sposób go obliczyć. Takie informacje są bardzo ważna. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Znajdziecie tam również wiele innych ciekawych i pomocnych artykułów.

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: karinaMa »

Na pewno dobrym wyborem będzie odpowiednia dieta odchudzająca. Jeśli nie wiecie, w jaki sposób podejść do tego tematu, to koniecznie powinniście zajrzeć do maczfit/pl/blog/dieta-odchudzajaca-jak-polaczyc-diete-ze-zdrowym-odzywianiem/ Tam zdobędziecie potrzebne informacje, które pozwolą Wam jeszcze lepiej zadbać o swoją sylwetkę. To bardzo ważna rzecz, pamiętajcie o tym.
WPIS REKLAMOWY

Kejt
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: Kejt »

Ja ograniczyłam niezdrowe jedzenie a w zamian uzupełniam dietę orzechami, które są bardzo zdrowe. Udało mi się już schudnąć kilka kilogramów ale to dopiero początek. Orzechy ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Orzechy_pecan.htm są doskonałym źródłem białka i zdrowych tłuszczy.

aniula
Posty: 57
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:23

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: aniula »

Połączenie diety, portu, to błyskawiczna droga do sukcesu, eliminacja jednego z tych czynników znacznie spowolni rzeźbienie ciała, zerknij tez na artykuł o diecie na płacki brzuch obcasy/pl/jesienna-dieta-na-plaski-brzuch-dzieki-tym-produktom-mozesz-osiagnac-swietne-efekty-2 myśle że dowiesz się tu sporo ciekawych wskazówek

KatC
Posty: 152
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: KatC »

Oczywiście przy nadwadze niezbędna jest odpowiednia ilość ruchu i stosowanie zdrowej diety. Można również wspomóc się stosowaniem suplementów diety, które znajdziecie na biozdrowy/pl/pl/suplementy-diety/. Osobiście sama stosuję takie suplementy i widzę dużą poprawę w organizmie.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: jolanta4060 »

Wyeliminować cukier! Świetnym zamiennikiem cukru w diecie jest erytrytol, nie zawiera prawie w ogóle kalorii i nie działa na niekorzyść dla naszego organizmu. Dlatego polecam stosować na co dzień właśnie taki zamiennik cukru. Duży wybór erytrytolu znajdziecie na jawo2008/pl/68-erytrol-erytrytol-slodzik.html#/29-waga-1kg.

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: Dareck »

Przede wszystkim wybieram zdrowe i sprawdzone produkty. Jeżeli chodzi o oleje to stosuję tylko i wyłącznie oliwę z oliwek i to nie byle jaką. Konkretnie to kupuję je tutaj https://www.aleora.pl/ . Jest to sprawdzona witryna, która oferuje świetny produkt za niewielkie pieniądze. Ich oliwa jest po prostu najlepsza. Nie dostaniecie nic lepszego i zdrowszego. Świetne w walce z nadwagą.
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

niakna
Posty: 145
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: niakna »

Ze wszystkim można sobie poradzić, z nadwagą także. Nie ma sensu jednak od razu narzucać sobie bardzo restrykcyjnych diet, to się nie sprawdza i często wiąże się też z późniejszym efektem jojo. grunt to dobrze zbilansowane posiłki, po takie przekąski niskokaloryczne też można śmiało sięgać, na pewno nie zaszkodzą a zaspokoją potrzebę zjedzenia np jakiegoś batonika.

ODPOWIEDZ