Jak radzicie sobie z nadwagą?

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: jolanta4060 »

Dieta i trening nie ma inne rady ale jestem pewna że sobie poradzisz ;) Skoro ja dałam rade to Ty też :) Jesteś z Warszawy? To mogę Ci polecić bardzo fajnego pana dietetyka z kliniki ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej dla dzieci i dorosłych enel-sport. :D I jeszcze jakbyś chciała to polecam trening motoryczny też w enel sport z Panem Remigiuszem. Ogólnie mają tam bardzo dobrych specjalistów na pewno pomogą ci z walka z otyłością

kasiunia
Posty: 443
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: kasiunia »

Kluczową sprawą z tym tematem jest regularny ruch.Trzeba wybrać sobie jakiś sport i się w nim realizować .Może to być na przykład regularny dzienny spacer albo bieganie i po około 2-3 tygodniach takich ćwiczeń zaczniecie to zauważać. Do takich ćwiczeń koniecznie kupcie sobie dobre obuwie i spodnie dresowe - dstreet/pl/Spodnie-damskie-dresowe-jasnoszare-GEMI-UY1262.html , bo w końcu mamy już jesień

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 453
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: KubaKoso »

Przymierzam się od dłuższego czasu do skorzystania z usług dietetyka. Zależy mi na pomocy w ułożeniu diety bez żadnych suplementów. Polecicie kogoś sprawdzonego? Rozmawiałem o tym ze swoim bratem i ten wysłał mi taki link https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/. Muszę przyznać, że wydają się oni być profesjonalistami. Warto więc się na nich zdecydować?
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

kasiunia
Posty: 443
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: kasiunia »

Jeśli chodzi o walkę z nadwagą to kluczową kwestią jest ruch, czyli uprawianie sportów. Myślę ,że sklep decathlon jest miejscem , gdzie znajdziemy sprzęt do wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Myślę też ,że ceny dostępnych tam towarów i sprzętów są bardzo przystępne. Pozdrawiam wszystkich i zyczę sukcesów w walce z nadwagą.

puter
Posty: 784
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Jak radzicie sobie z nadwagą?

Post autor: puter »

Coraz częściej myślę o tym, aby stworzyć domową siłownię. Jest to na pewno bardzo wygodna propozycja i też komfortowa. Kilka sprzętów i śmiało możecie bez problemu z nich skorzystać. Zwróćcie uwagę na stronę https://www.k-sport.com.pl/ . Tam macie cały sprzęt, który na siłowni będzie potrzebny.

ODPOWIEDZ