Ośrodek uzależnień

Kejt
Posty: 70
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:47

Ośrodek uzależnień

Post autor: Kejt »

Mój brat nadużywał alkoholu ale uważa że nie ma problemu i może przestać ale nie chce. Imprezy co drugi dzień, dziennie piwko albo kilka i moja mama już powiedziała stop. Chciała wysłać go na odwyk ale absolutnie się nie zgodził. Ja natomiast znalazłam super rozwiązanie. Forest ma autorską metodę Programu ograniczania picia mam nadzieję, że na takie coś mój brat się zgodzi.

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Ośrodek uzależnień

Post autor: karinaMa »

Moim zdaniem tutaj nie ma co się zbyt długo zastanawiać. Samodzielnie ciężko poradzić sobie z nałogiem, dlatego też funkcjonuje na świecie tyle różnych grup wsparcia. Jeśli już od dawna walczycie, to może warto poszukać jakiegoś ośrodka, w którym zajmą się Wami specjaliści? Czytałam w https://odnowa24h.pl/ trochę na ten temat. Co sądzicie o takiej formie wsparcia?
WPIS REKLAMOWY

Dosia
Posty: 69
Rejestracja: 23 sie 2020, 10:36

Re: Ośrodek uzależnień

Post autor: Dosia »

Najczęściej jest właśnie taki problem z osobami w nałogu, że nie zdają sobie sprawy z wielkości swojego problemu. Wówczas bliscy powinni zadecydować co dalej mogą zrobić. Najlepszym rozwiązaniem byłaby oczywiście terapia. Na przykład w ośrodku Kryształowy Płomyk.

ODPOWIEDZ