Zakupy

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Zakupy

Post autor: Madamm »

Kochani, gdzie robicie zakupy i jak radzicie sobie z oszczędzaniem bez obniżenia jakości kupowanych produktów? Mnie podpasował ostatnio Carrefour i przyznam, że stosunek jakości do ceny jest świetny. Można sporo produktów kupić na promocjach z gazetki. Plusem jest też aplikacja i można zaoszczędzić nawet 20%. Podzielcie się swoimi sposobami na zakupy uśmiech

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Zakupy

Post autor: jolanta4060 »

Ja często szukam promocji ;) Kupuję również ubrania outletowe. Są one dużo tańsze ale wciąż doskonałej jakości :) Ostatnio zakupiłam oryginalne okulary z Adidasa w super cenie pepegi.eu/okulary-adidas :) łapanie okazji to mój sposób na oszczędzanie :D

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: Zakupy

Post autor: KubaKoso »

Planujecie zamawiać damskie botki przez internet? Zależy wam na tym, żeby były one w kolorze brązowym? W takim razie koniecznie odwiedźcie ten sklep https://oleksy.pl/kobieta/botki/brazowe . Znajdziecie tam spory asortyment takiego obuwia oraz atrakcyjne ceny. Na pewno będziecie zadowoleni z zakupów, gorąco polecam!
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Zakupy

Post autor: Lika »

A skoro już o zakupach mowa, to gdzie najczęściej kupujecie ubrania? Czy lubicie kupować w sklepach internetowych? Ja owszem ;) Ostatnio na przykład udało mi się trafić na fantastyczne bluzki damskie w sklepie internetowym mohito/com/pl/pl/ubrania/bluzki. Wybór fasonów jest tam naprawdę szeroki, więc wydaje mi się, że da każdego powinno się coś fajnego znaleźć :)

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Zakupy

Post autor: twórcza »

No dooobra, mam nadzieję, że sobie to wszystko jakoś ułożycie, dlatego podpowiedzią dla mnie będzie też fajny sklep, jaki polecicie. U mnie to jest na przykład ten eoweek2021.uk punkt i się zamierzam nim zainteresować na poważnie. Nie wiem, czuję, że to wartościowe miejsce.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Zakupy

Post autor: jusia »

Polecam w wolnej chwili odwiedzić też sklep internetowy emedia: e-media/com/pl/. W sklepie tym znajdziecie elektronikę - najróżniejsze sprzęty do Waszych domów. Myślę, że spodobają się Wam propozycje tego sklepu.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Zakupy

Post autor: puter »

Online w dzisiejszych czasach można kupić w zasadzie wszystko. Ja tutaj https://messimo.pl/puma przeglądam sobie ubrania marki Puma. Lubicie tę markę? Jak oceniacie jakość ich ciuchów? Są znane to wiadomo, ceny też okej, szczególnie jak coś się trafi z wyprzedaży czy promocji. Powiecie coś więcej o jakości?

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Zakupy

Post autor: caroline »

A czy znacie sklep internetowy Clamodi? W jego ofercie znajdziecie wiele oryginalnych propozycji. Są to między innymi oryginalne sukienki midi: https://clamodi.com/pl/c/odziez/sukienk ... i-midi-135 . Myślę, że mogą się Wam one spodobać.

ODPOWIEDZ