Ciuchy dla faceta

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Ciuchy dla faceta

Post autor: Madamm »

Mi udało się znaleźć fajny sklep z ciuchami dla facetów dewear/pl/pl/c/MEZCZYZNA/14 i na szczęście nigdy nie mamy problemu z doborem rozmiarów bo wszystko dokładnie jest opisane.

Balbyna
Posty: 57
Rejestracja: 11 kwie 2020, 22:09

Re: Ciuchy dla faceta

Post autor: Balbyna »

"Dobrze ubrany facet to nie tylko facet w dobrze dobranych spodniach do koszuli i stylowych butach. To także facet z ciekawą biżuterią, taka typowo męską np. ze stali szlachetnej czy ze skóry i ozdobnego sznurka. Takie bardzo ciekawe wzory dające dopasować się do każdej stylizacji znaleźć można na Manoki/pl Zobacz ciekawe bransolety manoki.pl/meska-bransoletka-skorzana-czarna-z-kompasem-roza-wiatrow,t11491.htm

[img]https://www.manoki.pl/meska-bransoletka-skorzana-czarna-z-kompasem-roza-,behdhd,bgaa,bgaa.jpg[/img]
"

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Ciuchy dla faceta

Post autor: puter »

Ciuchy zawsze kupuję stacjonarnie, przed kupieniem ich po prostu muszę je przymierzyć. Moja dziewczyna z kolei woli kupować online. Na stronie: yups/pl/pol_m_Akcesoria_Czapki-257.html znalazła nawet czapki damskie na zimę. To niesamowite jak bardzo się różnimy :)

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Ciuchy dla faceta

Post autor: Viki »

Przy okazji zakupu ciuchów warto pomyśleć o modnych dodatkach. Na pewno przyda się galanteria. Ja zawsze stawiam na skórę wysokiej jakości, bowiem takie akcesoria są nie tylko eleganckie, ale tez trwałe. Piękne męskie dodatki znajdziecie w ofercie ADAM BARON adam-baron/pl/dla-niego/galanteria . Tu znajdziecie między innymi paski, kosmetyczki, etui czy portfele.

ODPOWIEDZ