Złote kolczyki

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Złote kolczyki

Post autor: Dareck »

Czy ktoś z was kupował złote kolczyki przez internet? Wiecie na co warto się zdecydować? Jak na razie w internecie trafiłem na taką propozycję https://chaton.pl/220-kolczyki-zlote. Muszę powiedzieć, że te kolczyki prezentują się naprawdę świetnie. Faktycznie warto się na nie zdecydować? Dajcie znać.
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Złote kolczyki

Post autor: delikatnaja »

Mi się bardzo podobaja kolczyki z masą perłową Są to ażurowe konieczynki, oraz pozłacana 18-karatowym złotem lilijka. Kolczyki są dość długie, eleganckie i modne, lekkie. Jest też na nie gwarancja na dwa lata.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Złote kolczyki

Post autor: rita32 »

Ja mogę Ci zaproponować ten model sklep.diamor/pl/bizuteria/kolczyki-zlote/kolczyki-zlote-sztyfty . Sztyfty, złote. Proste, ale mega stylowe. Taka biżuteria jest ponadczasowa i pasuje do każdej stylizacji. Także warto mieć chociaż jedną parę w tym stylu.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Złote kolczyki

Post autor: KatC »

Osobiście jestem ogromną fanką złotej biżuterii od sadva/pl/pl/188-zlota-bizuteria-damska. Zawsze coś wpadnie mi w oko, bo jest elegancka i ponadczasowa. Lubię ją nosić na co dzień, ale również na większe wyjścia.

expression
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2021, 13:00

Re: Złote kolczyki

Post autor: expression »

W przypadku jakiejkolwiek biżuterii warto rozważyć wyroby ze stali chirurgicznej. Ja akurat jestem alergiczką, więc biżuterię wybieram tylko z tej kategorii i nie żałuję, bo kosztuje naprawdę mało. W sklepie elori/pl/ dodali ostatnio do asortymentu kolczyki i myślę, że znajdziesz coś w ich ofercie.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Złote kolczyki

Post autor: jusia »

Oryginalna biżuteria też może być modnym dodatkiem do stylizacji. Co powiesz na przykład na wyjątkowe kolczyki? Widziałam takie w sklepie online crazyneedles/pl/pl/menu/cheeks-263 . Bardzo mi się spodobały.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Złote kolczyki

Post autor: KatC »

Często zamawiam biżuterię przez internet. Bardzo podobają mi się produkty, które oferuje sklep sadva/pl/ . Każda Pani najdzie tam coś dla siebie :)

ODPOWIEDZ