Hobby

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Hobby

Post autor: Madamm »

Ja jeżdżę konno w wolnym czasie, to jest moje hobby. Właśnie kompletuję dla siebie nowe ubrania to jazdy, tutaj cheval/pl/ będę bryczesy damskie zamawiała bo mają dobrej jakości i wybór jest duży. Jak też jeździcie to polecam.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Hobby

Post autor: puter »

Życie nauczyło mnie jedno - nie warto oszczędzać na swoich zainteresowaniach. Mimo to ja zawsze szukam najkorzystniejszych ofert, dlatego pod adresem: e-sas/pl/wedkarstwo-i-turystyka udało mi się znaleźć sprzęt i akcesoria do wędkowania i turystyki w wyjątkowo korzystnych cenach. Polecam.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Hobby

Post autor: jusia »

Wszystkim fanom i miłośnikom żeglarstwa polecam wizytę na stronie Fair Winds: fairwinds/pl/zima-pod-zaglami-gdzie-sezon-wciaz-trwa-vol-2/ . Tam znajdziecie wiele informacji na ten temat. Możecie też zapoznać się z ich kursami żeglarskimi.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Hobby

Post autor: pamira »

Czy któremuś z was udało się połączyć pasję z zawodem? Ja zawsze o tym marzyłam. Żeby robić to co lubię i jeszcze mieć z tego pieniądze. Zawód, który tak zawsze uwielbiałam robić, według tego rankingu portal.forumpraca/pl/praca-w-polsce/najlepiej-platne-zawody-w-polsce/ stał się jednym z najlepiej zarabiających. Chyba spełnię swoje marzenie i zostanę trenerem personalnym.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Hobby

Post autor: kasiunia »

Przychodzi zima i przychodzi nam ochota na to co lubimy robić najchętniej właśnie zimą - narciarstwo. Właśnie czas lubimy spędzać rodzinnie i aktywnie. Latem z kolei dość często wybieramy się w góry na piesze wędrówki. By narciarstwo było sportem przyjemnym i przede wszystkim bezpiecznym trzeba zadbać o dobry sprzęt. Wiadomo ,że potrzebne są narty, buty do nart oraz kask ale równie ważnym elementem wyposażenia jest odpowiednia kurtka narciarska .Na co zwrócić uwagę ,jak wybrać kurtkę narciarską ? - zapraszam do lektury tego poradnika.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Hobby

Post autor: KatC »

Jestem obecnie w ciąży więc moim podstawowym hobby się czytanie artykułów na temat tego stanu. Co jakiś czas zaglądam na mustela/pl/mustela-blog/37-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy-jakie-zmiany-w-organizmie-objawy-rozwoj-dziecka-i. Śledzę sobie rozwój dziecka i zmiany jakie zachodzą w moim ciele.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Hobby

Post autor: Madamm »

Jeżeli interesujesz się jeździectwem to powinienieś zerknac tutaj cheval/pl/ . Mają w tym sklepie wszystko co jest tylko potrzebne do takiej jazdy konno i najważniejsze , ze w przystepnych cenach.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Hobby

Post autor: shine »

Właśnie sporo mam do powiedzenia, jeśli chodzi hobby, bo ja na czapraki teraz patrzę. Chcę na przykład sporo powiedzieć o tym, jakie to cudownie, mieć pod sobą konia i ćwiczyć z nim wspólny bieg. Mogę mu zaufać, on mnie. To cudowne, a ja dodatkowo powiem, że nie znalazłam nigdy tak wspaniałego hobby. Po prostu, czuję, że to moja droga.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Hobby

Post autor: lulu88 »

Ja uwielbiam spędzać czas wolny na czytaniu i często wracam do książek z lat młodości. Ostatnio zamówiłam taką pozycję taniaksiazka/pl/seria/ania-z-zielonego-wzgorza bo to książka moich lat młodzieńczych. Miło będzie wrócić do tej pozycji i wam też polecam coś sobie zamówić.

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Hobby

Post autor: Viki »

Jak masz pracę, którą traktujesz jako hobby to jest super, prawda? Bo nie myślisz wtedy, że "trzeba iśc do pracy", tylko po prostu robisz to co lubisz i dostajesz za to pieniądze. Dla osób, które lubią sporo pisać na komputerze, to copywriter praca kraków w firmie Seolo może być właśnie takim hobby połączonym z pracą. A jak do tego dodamy jeszcze fakt, iż umożliwiają pracę zdalną (w całości nawet!) - to już w ogóle poezja, prawda?:) Co o tym myślicie?

ODPOWIEDZ