Sukienki na jesień

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Sukienki na jesień

Post autor: Viki »

"hej!

Wykorzystujecie sukienki w swoich jesiennych stylizacjach? Ja bardzo lubię sukienki ale przez to, że zrobiło się zimno musiałam wymienić garderobę na coś cieplejszego i postawiłam na sukienki swetrowe od MOHITO mohito/com/pl/pl/ubrania/sukienki-kombinezony/sukienki-swetrowe . Wybrałam kilka sukienek w modnych kolorach. Można z ich wykorzystaniem przygotować świetne stylizacje na każda okazję.
"

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Sukienki na jesień

Post autor: puter »

"Jakie sukienki najlepsze?



___

szalunki słupowe
"

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Sukienki na jesień

Post autor: shine »

Oj, ja wiem, że to nie jest łatwo wybrać, ale może ta złota sukienka Wam się spodoba? Nie wiem, czy ona jest na jesień, czy nie, ale moim zdaniem fajna i będzie wam odpowiadała. Ja sama na to zerkam i mam nadzieję, że uda mi się dobrać coś fajnego. Widzicie, jednak każdy ma inne zdanie i plany. Wybierajcie względem siebie.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Sukienki na jesień

Post autor: rita32 »

Na jesień warto poszukać cieplejszych sukienek. Słyszałam, że teraz moda wraca do lat 80. i 90. więc warto sprawdzić jakie obowiązują trendy na jesień 2022. Tutaj możecie przejrzeć ofertę znanych sklepów z ubraniami wroclawfashionoutlet/com/aktualnosci-i-trendy/tell-your-story . Bez problemu można tam znaleźć spodnie, spódnice, swetry czy topy, które pochodzą od znanych marek. Możecie też j kupić w atrakcyjnych cenach.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Sukienki na jesień

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że najczęściej wymieniamy naszą garderobę , kiedy wyjeżdżamy na wakacje oraz ,kiedy mamy taką potrzebę. Jeśli wybieramy się na jakąś imprezę , to stosownie do niej staramy się kupić jakiś fajny ciuch np. taki jak modna sukienka. Powiem więc ,że raczej nie mam takiej typowo sukienki na jesień, są to raczej sukienki ,które można założyć o każdej porze roku w zależności od tego jakie są warunki na powietrzu.

ODPOWIEDZ