Wybór perfum

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Wybór perfum

Post autor: Madamm »

Moim zdaniem fajnym prezentem mogą okazać się perfumy. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie je kupić. Teraz najszybciej wszystko znajdziesz w Internecie. Fajny wybór perfum mają na premiere24/pl/12-perfumy-yodeyma . Może też uda Ci się tam coś znaleźć, bo wiem że długo utrzymują się te perfumy.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Wybór perfum

Post autor: KatC »

Jeśli szukacie dobrych i trwałych perfum to ja mogę polecić te marki Lancome, które możecie kupić na francuskieperfumy/pl/lancome-perfumy-damskie :)

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Wybór perfum

Post autor: pamira »

Możecie się ze mnie śmiać, albo mówić, że się mylę, ale ja tam jestem zdania, że dobrze mieć oryginalne perfumy odlewkiperfum/pl/ u siebie. One o wiele ładniej pachną i często dłużej się utrzymują. To po pierwsze. Po drugie, możemy dzięki nim zabłysnąć. I ja wcale nie przesadzam. Czasem przyjemny perfum umie naprawdę dobrze zadziałać.

Kuba
Posty: 37
Rejestracja: 10 kwie 2020, 13:31

Re: Wybór perfum

Post autor: Kuba »

To ciekawe, słyszałam taka teorie, że niby próbki są tak robione, że pachną ładniej i dłużej niż oryginały. Osobiście tego nie potwierdzam. Zaś co do oryginalnych zapachów to trudno się nie zgodzić.Za chwile imieniny Magdaleny i Joanny a zaraz potem Dzień Matki, więc ja odwiedziłam mój ulubiony sklep z zapachami Perfumy na Złotej i wybieram perfumy na prezenty. najbardziej lubię perfumynazlotej/pl/produkt/zestaw-paco-rabanne-black-xs-for-her-50ml/ Obrazek

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Re: Wybór perfum

Post autor: KubaKoso »

Wybierając perfumy warto zwrócić uwagę na ich składniki - może się okazać, że mamy uczulenie na jakąś substancję. Warto zapoznać się z artykułem https://perfumyagnieszki.pl/porady/czy- ... yny-objawy, w którym opisano ewentualne objawy, z którymi możemy się spotkać i czym się należy kierować przy wyborze zapachów.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Wybór perfum

Post autor: dobrawa »

Ja szukając prezentu na Dzień Matki trafiłam tu bee/pl/t/prezenty-na-dzien-matki Ten sklep przygotował rozmaite prezenty z okazji tego święta. A dużą ofrtę perfumów znajdziecie w zakładce - perfumy. Ja wybrałam perfumy Mexx Woman w bardzo ładnym opakowaniu i w promocyjnej cenie.

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

Re: Wybór perfum

Post autor: delikatnaja »

Ja nie kupuję w prezencie ani kosmetyków ani perfum. Z okazji Dnia Matki wybrałam na prezent tę ofertę tu smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Dla-Pani/275 Elegancki kosz w odcieniach oranżu i brązów , bogato zaopatrzony. Moja mama dostanie w nim kilka rodzajów herbat. A też zaparzacz szczypcowy do herbaty i duży wybór najlepszych słodyczy. Będzie zaadowolona.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Wybór perfum

Post autor: puter »

Zerknijcie sobie na Perfumy made in lab - https://www.e-sas.pl/perfumy/0,made-in-lab . To perfumy inspirowane znanymi zapachami, markowymi. Najprościej mówiąc zamienniki. Uważam, że nie ma sensu przepłacać, skoro można mieć piękne perfumy, tanie i trwałe. To najlepsze rozwiązanie.

ODPOWIEDZ