Organizacja wesela

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Organizacja wesela

Post autor: Madamm »

Moim zdaniem bardzo ważna jest ładna sala weselna. W końcu to tam odbywać się bedzie cała impreza. Szukałam fajnych miejsc pod Warszawą i trafiłam tutaj willazagorze/pl/news/163/106/PROMOCJA-WESELNA-2020-WESELE-POD-WARSZAWa-W-SUPER-CENIE-SALA-WESELNA-POD-WARSZAWa-DO-10-TANIEJ.html na ciekawą promocję jeżeli chodzi o wesela. Warto by było skorzystać.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Organizacja wesela

Post autor: kasiunia »

Organizacja wesela to dość skomplikowana sprawa ponieważ jest wiele rzeczy jakie musimy załatwić. Zobaczcie zresztą to na przykładzie dostępności sal, trzeba szukać z co najmniej rocznym wyprzedzeniem tak by trafić na coś atrakcyjnego.Dużo par ma problem z tym jakiego fotografa wybrać, to też nie jest wcale proste zadanie.Zajrzyjcie do tego bloga - koronakarkonoszy/pl/blog,weselny/jak-wybrac-fotografa-weselnego/ a z pewnością wybór fotografa będzie dużo prostszy.Minęły już czasy, kiedy zdjęcia na weselu robił wujek Zenek.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Organizacja wesela

Post autor: kasiunia »

Organizowanie wesela to całkiem sporo pracy , wie o tym każdy kto je organizował. Pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić jest przygotowanie listy gości weselnych. Według mnie to podstawa. Zaczynamy przed weselem wysyłać zaproszenia ślubne do gości weselnych ale wcześniej wybieramy salę weselną, która pomieści naszych gości. Zajrzyjcie zresztą do tego bloga - a dowiecie jakie jeszcze inne ważne sprawy są do załatwienia. Nie zapomnijcie też po zakończeniu wesela wysłać do gości weselnych podziękowań - to bardzo miłe.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Organizacja wesela

Post autor: Lika »

Jeśli właśnie organizujecie swój ślub i wesele, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego Happenings/pl. Znajdziecie w nim całe mnóstwo różnych dekoracji oraz gadżetów właśnie na tę okazję, po całkiem atrakcyjnych, niewygórowanych cenach ;) Jestem przekonana, że uda Wam się tam coś wybrać ;)

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Organizacja wesela

Post autor: kasiunia »

Organizacja wesela to konkretne zadanie do wykonania i niemały stres .Często nie mniejszy stres towarzyszy także i gościom weselnym , bo nie wiadomo ile dać w prezencie do koperty. Myślę ,że kwoty różnią się w zależności od relacji jakie łączą nas z Młodymi oraz różne są także w poszczególnych rejonach kraju. Szukając tego tematu w necie trafiłam na bloga - czasmalzenski/pl/ile-dac-do-koperty-na-wesele/ - o tematyce ślubnej. Tam temat ten został poruszony i przynajmniej dla mnie sprawa stała się prostsza.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Organizacja wesela

Post autor: nusia »

Jeśli szukasz zaproszeń na swój ślub zajrzyj tutaj kobieceinspiracje/pl/153884,trendy-w-zaproszeniach-slubnych-2022-przeglad-najnowszych-propozycji-producentow.html Znajdziesz tam najnowsze trendy na ten sezon ślubny. Ja znalazłam tam kilka zaproszeń, które nam się podobają i będziemy z nich wybierać.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Organizacja wesela

Post autor: puter »

No, a przed organizacją wesela, to co powinno się odbyć? Oczywiście zaręczyny! To świetny sposób na to, aby przekazać danej osobie, że chcemy spędzić z nią nasze życie. Jak zaręczyny, no to trzeba wybrać jakiś odpowiedni pierścionek. Z rozmiarem zazwyczaj nie ma większego problemu, ale też zawsze można zmniejszyć lub zwiększyć taki pierścionek. Ważny jest też budżet na niego. Ile przeznaczyć? Tutaj provident/pl/blog/ile-powinienes-wydac-na-pierscionek-zareczynowy macie super informacje.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Organizacja wesela

Post autor: mariolka »

Wiele mlodych ludzi uważa , że na weselu liczy się dobra zabawa - oczywiście tak. Ale co to za zabawa jak żołądek pusty. Dlatego można skorzystać z tej oferty tu https://cateringowy.com/catering-na-wesele/ Ta firma cateringowa ma duże doświadczenie i świetne opinie. Proponowane przez nich potrawy są inspirowane porą roku oraz oczekiwaniami Pary Młodej. Na pewno nie będziecie głodni. A potrawy są wykwintne z nowoczesnymi ozdobami.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Organizacja wesela

Post autor: jusia »

A co powiecie na wina na wesele: https://winayo.pl/pl/i/Wesela/13? Czy wiecie i w jakich ilościach najlepiej wybrać? Warto poszperać trochę w necie, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

ODPOWIEDZ