Sklep z odzieżą

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: kasiunia »

Sklepów z odzieżą w internecie jest całkiem sporo. Czy warto wszystkie przeglądać? pewnie nie na wszystkie warto poświęcać swój czas. Mam jednak jeden sklep, gdzie kupuję bieliznę - to Triumfomania/pl. Tam kupuję cyklicznie bieliznę dobrą, markową a ostatnio kupiłam ten oto biustonosz - triumfomania.pl/biustonosze/vivid-spotlight-wdp .Markowa bielizna to wygoda i trwałość, przekonałam się o tym już nie jednokrotnie.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: pamira »

Fajnie mieć dobrego dostawcę odzieżowego, ale nie jest to zbyt łatwe, bo sklepy zmieniają asortyment, czy nawet jakość i to jest mocno nie fair. Jednak są sklepy, takie jak Veissey, w których dostajemy wyłącznie to, co najlepsze. Sama ogarniam tam niepowtarzalne sukienki na wesele , niektóre modele są naprawdę nietuzinkowe.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: dobrawa »

A może warto wybrać się na zakupy do Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej. Maja dużą ofertę ubrań - zobaczcie tu gdpoland/pl/odziez/ Ubrania damskie i męskie. Eleganckie, wyknane z dobrej jakości materiałów. A ponieważ mamy wakacje to mnie najbardziej interesują letnie propozycje, jak sukienki, getry, t-shirty. Tu każdy znajdzie ubrania dla siebie i nie straci majątku bo ceny są przyzwoite.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: puter »

Hej, z tego, co wiem, ostatnio bardzo na czasie jest trend Y2K, czyli nawiązanie do stylu lat 2000. Poszukuję więc ubrań w tym stylu. Myślicie, ze znajdę je w tym outlecie wroclawfashionoutlet/com/aktualnosci-i-trendy/y2k-to-najwiekszy-trend-uliczny-w-2022 . Z tego co wiem, mają ogromny wybór, więc chyba warto się do nich wybrać.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: jolanta4060 »

Latem bardzo często ubieram bluzeczki z odkrytymi ramionami. Z tego powodu musiałam zaopatrzyć się w biustonosze bez ramiączek :) Świetnie sprawdzają się biustonosze bandeau ;) Niektóre modele można nawet nosić jako krótki top :) NA stronie parine/pl/collections/biustonosze-bandeau można znaleźć duży wybór bielizny tego typu :)

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: Viki »

Ja nie lubię wydekoltowanych koszulek czy bluzek. Jakoś lepiej czuję się w tych bez dekoltu. Powiem Wam, że czasem cięzko takie znaleźć, ale np tutaj: mohito/com/pl/pl/ubrania/t-shirty-topy mają sporo takich w moim guście, w których dobrze się czuję. Przejrzyjcie - na pewno coś dla siebie ciekawego znajdziecie, wybór bowiem mają olbrzymi.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: mariolka »

Ostatnio trafiłam na bardzo dobrą ofrertę tu reporteryoung/pl/68-spodnice Sukienki, spódnice dla dziewcząt. Modne wzory i kolory. Moja córka lubi spódnice. Wybrała dla siebie jeansową spodniczkę na gumce w modnym jasnym marmurkowym kolorze. Może i was zainteresują te propozycje.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: polcia »

Najlepiej robić zakupy online. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale również można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Poza tym uważam, że zawsze należy patrzeć na stosunek jakości do ceny. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj ombre/pl/pol_m_Odziez_Kategorie_Koszule-5976.html . Propozycji jest tam wiele. Myślę, że każdy na spokojnie znajdzie tam rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: KatC »

Jeżeli szukasz modnych ubrań i bielizny to zerknij na ofertę sklepu https://www.jagna.pl/. Znajdziesz tam szeroki wybór stylowych i wygodnych ubrań oraz bielizny dla kobiet i mężczyzn.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: niakna »

a buty gdzie zwykle zamawiacie jeśli chodzi o sklepy internetowe? Bo ja jakiś czas temu trafiłam w sieci na wzmiankę o sklepie Pantofelek https://pantofelek-sklep.pl/. Zajrzałam i oferta jest rzeczywiście bardzo rozbudowana. Kupicie tu ciepłe kapcie, skórzane pantofle czy sandały a do tego obuwie profilowane, naprawdę jest w czym wybierać :)

ODPOWIEDZ