Hurtownia odzieży

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Hurtownia odzieży

Post autor: KubaKoso »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty hurtowni odzieży, jednak nie wiem na jaką warto się zdecydować. Dopiero dzisiaj rano trafiłem na ten link https://comwear.pl/ . Myślicie, że warto się na nich zdecydować? Z tego co widzę to mają oni dość spory wybór. Dajcie znać proszę, dzięki za pomoc!
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: jolanta4060 »

Jeżeli mowa o odzieży to poszukuję czapki z daszkiem dla mojego męża. Znalazłam sklep z czapkami z adidasa w dobrych cenach pepegi.eu/czapki-adidas . Macie może jakieś inne sklepy gdzie mogłabym jeszcze zajrzec?

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: Lika »

A co sądzicie o długich sukienkach? Lubicie w takich chodzić? Ja ostatnio trafiłam na fajny artykuł na stronie internetowej kobietamag/pl/sukienka-maxi-na-co-dzien-5-propozycji-stylizacji-od-mohito-modnie-i-wygodnie/. Dowiedziałam się z niego, że idealna jest sukienka maxi na co dzień, jak i na jakieś większe wyjścia. Mi osobiście najbardziej podobają się luźne, zwiewne fasony :) A Wam?

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: puter »

"Jakie polecacie?



__

prostezeby/com/
"

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: Viki »

Obecnie jest tyle sklepów z modną odzieżą, że nie wiem czy jest sens kupowania w hurtowniach. Ja stawiam na jakość i sprawdzone marki odzieżowe jak np. MOHITO. Ostatnio zamawiałam przez ich stronę internetową bardzo modne spódnice damskie w klasycznych kolorach. Spódnice są super, można z nich przygotować stylizacje na rozmaite okazje.

Liza
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: Liza »

Ja akurat zawsze szukam odzieży w sklepach internetowych. Jeśli lubicie wygodne rzeczy, to sprawdźcie ich panpablo/pl/pol_m_Kobieta_Odziez-376.html . Polecam wszystkim ten sklep, bo jest nie tylko tanio, ale też dobrze jakościowo. W jednym miejscu można zamówić bluzy, koszulki, spodnie czy szorty. Ubrania są stylowe i modne. Ceny też są w porządku, więc warto skorzystać z oferty.

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: twórcza »

Myślę, że również warto tutaj wspomnieć o firmie outletboxx/com/gotowe-boxxy-obuwie-damskie.html , ponieważ oni też hurtowo sprzedają ubrania, jak i obuwie. No i to co warto zaznaczyć to to, że mają markowe produkty. Także warto im się też przyjrzeć. Przykładowo ja jestem aktualnie zainteresowana zakupem boxu z butami.

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: małwa »

Chciałabym powiedzieć, że się na tym znam, ale moim zdaniem każdy powinien sam dobierać. I dla przykładu ja podpowiem, że organiczne bawełniane czapki damskie są naprawdę fajne i na pewno wiele osób będzie z nich zadowolonymi. Ja sama na to patrzę, kto wie, może się na to zdecyduję, zobaczymy.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: nusia »

Zobacz sobie ofertę firmy Pro Materials. Znajdziesz w niej profesjonalną odzież, buty solid gear, narzędzia i różne akcesoria. Ceny są naprawdę przystępne. My chyba zaczniemy tam zamawiać odzież dla pracownikow.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Hurtownia odzieży

Post autor: puter »

Co wybrać?

ODPOWIEDZ