Wyjazd na weekend

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Wyjazd na weekend

Post autor: Madamm »

Uwielbiam raz na jakiś czas oderwać sie od tego co mnie otacza i wyjechać czasem gdzieś na weekend. Ostatnio udało nam się odpocząć w spokojnych hotelu pod Warszawą willazagorze/pl/pl/hotel-okolice-Warszawy---Sulejowek-noclegi-pod-Warszawa.html może znacie równie ciekawe miejsca?

baranka
Posty: 34
Rejestracja: 25 lis 2020, 13:51

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: baranka »

"A może warto bliżej poznać jeden z krajów europejskich.Każdy z nich zachwyca,zniewala,oferuje coś,co zachwyca o każdej porze roku.Nie mogąc się zdecydować,albo mając kłopot z transportem,warto zajrzeć na stronę firmy,oferującej takie wyjazdy busem poeuropie/pl/trasy/

Busy są bezpieczne,wygodne,szybko przewiozą nas i naszych bliskich do wskazanego miejsca.
"

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Dareck »

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie wyjechać na weekend to świetną propozycją jest Kościerzyna. W okolicy znajduje się wiele pięknych jezior, a noc można spędzić w hotelu Gryf http://koscierzynahotel.pl/, który jest moim ulubionym miejscem spędzania urlopu. Jestem przekonany, że bardzo Ci się tam spodoba!
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

mariolka
Posty: 91
Rejestracja: 01 wrz 2020, 09:44

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: mariolka »

Ja proponuję wypad tu motylarnia-rozewie/pl/ Obok latarni morskiej znajduje sie motylarnia. W niej panuje tropikalna pogoda ( ubrać się należy więc lekko) Nad głowami zwiedzających latają barwne egzotyczne motyle. Można je dotykać jeśli np usiądą wam na ramieniu. Ja bym jeszcze proponowała wziąć przewodnika, który wam opowie skąd pochodzą, w jaki sposób i jak długo żyją te motyle.

Viki
Posty: 132
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:31

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Viki »

Jeśli nie wiecie gdzie na ferie zimowe z dziećmi pojechać, to może warto pomyśleć o Polsce? Polska zimą to nie tylko góry i Zakopane, ale także wiele innych ciekawych miejscówek. Zimą można również zwiedzić bardzo ciekawy Śląski, czy chociażby Karpacz.Pomysłów jest multum - trzeba się tylko rozejrzeć po internecie:)

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Lika »

A czy ktoś z Was wybiera się może na weekend do Piły? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyjcie na stronę porady.pila/pl/. Dowiecie się z niej, co na pewno warto w tym mieście zwiedzić ;) Taka wiedza z całą pewnością się Wam przyda ;)

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: twórcza »

Ja też planuję wyjazd weekendowy, ale bardziej służbowy. Zastanawiam się nad tym jednak , gdzie konferencje w hotelu nad bałtykiem zorganizować, bo głównie to o to mi się rozchodzi. Co powiecie na hotel Zalewski w Mierzynie? Pytam, bo słyszałam, że tam jest ładnie itd.

zaradna
Posty: 41
Rejestracja: 14 lis 2020, 12:28

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: zaradna »

Bez względu na to dokąd wybierzemy się na weekend, warto pamiętać, by do walizki spakować odzież i bieliznę termoaktywną. Na uwadze warto mieć zwłaszcza dzieci, to one nie powinni się ani zbytnio przegrzać, ani też wyziębić. Do tego potrzebna jest odzież Brubeck, wygodna, modna i funkcjonalna https://brubeck.pl/produkt/termoaktywne ... ce-thermo/
Nie podrażnia skóry, nie powoduje otarć,za to daje swobodę ruchów, jest elastyczna i dostępna w wielu kolorach.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: polcia »

A może wyjazd motorze? Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu? Jeśli poszukujecie odpowiednich tras, to na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=Bfc80Yec95E . Znajdziecie tam bowiem wiele cennych informacji, które z pewnością się przydadzą. Taki wyjazd należy dobrze zaplanować, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: puter »

Gdzie jedziecie?

__
trener sprzedaży i biznesu

ODPOWIEDZ