Podróż kamperem

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Podróż kamperem

Post autor: KubaKoso »

Chciałbym niedługo wynająć kampera na swój urlop, jednak nie wiem na jaką firmę na Śląsku warto się zdecydować. Pogrzebałem trochę w sieci i jak na razie trafiłem na https://kampery-wynajem.pl/cennik/ . Myślicie, że warto się zdecydować na ich atrakcyjne ceny? Ich kampery mają bogate wyposażenie i są dość nowe. Co o tym sądzicie? Czekam na wasze odpowiedzi, wielkie dzięki za pomoc!
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Podróż kamperem

Post autor: kasiunia »

Podróżowanie kamperem to moim zdaniem kwintesencja wolności podróżowania .Podróżując kamperem nigdy nie wiemy co w podróży może się nam przydać, choć pewne elementy wyposażenia kuchni muszą być i tyle.Weźmy na przykład taką obieraczkę do ziemniaków i innych warzyw - aledobre/pl/17355,Obieraczka_Multi_pell_Y_zielona_Joseph_Joseph.html .Uważam ,że w kamperze nie może jej zabraknąć, zresztą jak wielu innych przyborów kuchennych

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Podróż kamperem

Post autor: puter »

Świetnym rozwiązaniem może być podróż na Mazury, aby popływać sobie kajakami. Na pewno chętnie bym skorzystała, jeśli byłaby taka możliwość, bo dawno kajakiem nie pływałam. Kiedyś miałam do tego znacznie więcej okazji. Jeśli teraz wybierałabym się na taką aktywność, to zaopatrzyłabym się w swoją kamizelkę ratunkową i np. w jakiś plecak wodoszczelny. Takie rzeczy można znaleźć w ofercie www.gokajak.com . Jest to również sklep ze sprzętem dla bardziej zaawansowanych osób.

ODPOWIEDZ