siłownia

delikatnaja
Posty: 150
Rejestracja: 24 wrz 2020, 07:57

siłownia

Post autor: delikatnaja »

Mąż zakłada siłownię domową. Gdzie mogę znaleźć dobrej jakości sprzęt?

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: siłownia

Post autor: dobrawa »

Jeśli mąż lubi ćwiczenia siłowe np z sztangą, to zobacz tu marbo-sport/pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Obciazenia-963.html Są tu różne propozycje obciążeń. A do siłowni domowej dobre bedą obciążenia o mniejszych gabarytach. Wybierz obciążenia żeliwne. Popatrz też na inne oferty tego sklepu. Jest dobrze zaopatrzony.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: siłownia

Post autor: shine »

W sumie ja sprawdzam, jak to ma wyglądać, ale czy siłownia to dobry plan? Nie wiem, chyba wolę jakiś sport, który mi się spodoba. Dlatego coś nowego mnie zainteresowało i może Wy wiecie, o co chodzi. Co należy wiedzieć, zaczynając grę w rugby? To mnie ciekawi i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Nie wiem, co Wy na to?

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: siłownia

Post autor: puter »

Ja zamieniłem siłownię na jazdę konną od niedawna i wam powiem że dużo lepiej mi się ten sport podoba. Tutaj equishop/com/pl/blog/bezpieczny-upadek-z-konia-co-warto-wiedziec-o-akcesoriach-ochronnych-n307 właśnie czytam o tym jak bezpiecznie upadać z konia bo niestety upadki się zdarzają często.

małwa
Posty: 112
Rejestracja: 13 mar 2021, 08:07

Re: siłownia

Post autor: małwa »

Myślenie o siłowni mnie jakoś tak blokuje, ale powoli myślę o tym, by jednak próbować zmieniać coś i wyglądać dla siebie dobrze. No i najpierw właśnie sport i dieta, a potem i inne sprawy. Na początek myślę, że fajnie będzie też sprawdzić coś takiego jak sklep bicepsshop.nl/ . Tu są ciekawe odżywki sportowe, jak i przekąski dietetyczne.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: siłownia

Post autor: lulu88 »

Również mam plany odwiedzenia siłowni, jednak zanim to zrobię, zamierzam zaopatrzyć się w dobry plan treningowy. Szukając odpowiednich opcji, natknąłem się na https://niedobylska.com/burn-it/plany-t ... -silownie/ - stronę, która oferuje wiele różnorodnych planów treningowych dla profesjonalistów oraz amatorów, takich jak ja. Bogata oferta dostępna na tej stronie na pewno warto bliżej poznać, zanim zaczniemy swoją przygodę ze zdrowym stylem życia i siłownią.

ODPOWIEDZ