Rower Elektryczny

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Rower Elektryczny

Post autor: jusia »

My lubimy aktywnie spędzać czas. Dlatego jazda na rowerze to dla naszej rodziny hobby idealne. Jeśli nie macie jeszcze swoich rowerów to zajrzyjcie do sklepu eRowery. Tam znajdziecie bardzo wiele rowerowych akcesoriów - na przykład takie jak licznik rowerowy bezprzewodowy kross: erowery/pl/m/89703/akcesoria-liczniki-i-akcesoria .

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Rower Elektryczny

Post autor: caroline »

A ja właśnie poszukuję dla siebie roweru i zastanawiam się nad tym, jaki najlepiej wybrać. Widziałam w sieci najróżniejsze rowery i akcesoria do nich. Jak sądzicie, czy taki rower crossowy: dobrerowery/pl/kross-evado-1-0-2018 to dobra opcja?

twórcza
Posty: 96
Rejestracja: 14 mar 2021, 08:30

Re: Rower Elektryczny

Post autor: twórcza »

Brzmi nieźle, chociaż ja osobiście to planuję bardziej kupić coś tradycyjnego. Właśnie znalazłam link na roweryzsta/pl i zauważyłam, że tam można kupić naprawdę solidne rowery. Także coś czuję, że tam wybiorę w końcu coś dobrego dla siebie.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Rower Elektryczny

Post autor: puter »

W rowerach elektrycznych również wykorzystywane są akumulatory litowo-jonowe, ponieważ mają lekką konstrukcję, długą żywotność oraz niski poziom samorozładowania. Jeśli interesuje Cię ten temat, to zachęcam do przeczytania artykułu erainformatyki/pl/jak-dziala-akumulator-samsung.html

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Rower Elektryczny

Post autor: mariola »

Teoretycznie rower mam doposażony i jeżdże nim po całej Polsce, ale ciągle coś wynajduję, co będzie dla nas dobrym pomysłem. Chodzi o coś takiego jak torba na rower na ramę . Mam nadzieję, że sami się zdecydujecie na to, co konieczne i wygodne na co dzień w rowerze.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Rower Elektryczny

Post autor: rita32 »

Teraz tak naprawdę można kupić porządny rower w przystępnej cenie. Marka Giant oferuje bardzo dobre jakościowo jednoślady. Możecie je dostać w tym centrum https://www.greenbike.pl/giant-m-11.html . Oni pomagają też dobrać rower do preferencji. Poza tym ta marka zapewnia dożywotnią gwarancję na ramę. Ceny są na każdą kieszeń, a w ich ofercie znajdziecie nawet elektryczne modele.

ODPOWIEDZ