Pokrowiec na snowboard i narty

Jodełka
Posty: 66
Rejestracja: 08 maja 2020, 12:34

Pokrowiec na snowboard i narty

Post autor: Jodełka »

Kupiliśmy sobie całą rodzinką wyposażenie na zimowy wypad w góry, ale przydałyby się dobrej jakości pokrowce na narty. Zupełnie zapomniałam, że lepiej je zabezpieczyć w taki sposób. Bardzo ciekawe porady znalazłam na tej stronie poza-domem/pl/jak-kupowac-pokrowiec-na-narty-lub-deske-snowboardowa . Dotyczą tego jak powinno się dobierać takie pokrowce. Mój brat ma deskę snowboardowa, więc też mu się przydadzą te wskazówki.

mario24
Posty: 38
Rejestracja: 14 lis 2020, 23:17

Re: Pokrowiec na snowboard i narty

Post autor: mario24 »

Możecie na pewno tutaj krakowsport/pl/firm-pol-1387548427-Komperdell.html się rozejrzeć. Jest tam bowiem sporo praktycznych propozycji. Macie tam bowiem namiar na sklep, w którym możecie się kompleksowo zaopatrzyć. Mają tam bowiem wiele różnych akcesoriów dopasowanych do konkretnych potrzeb. Właśnie w takich miejscach warto robić zakupy.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Pokrowiec na snowboard i narty

Post autor: caroline »

A czy są tutaj fani jazdy na nartach? Jeśli tak to polecam im świetnie wyposażony sklep internetowy. Znajdziecie tam cały sprzęt, który będzie Wam potrzebny na takim narciarskim wyjeździe: krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Narty_Narty-Volkl-494.html .

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Pokrowiec na snowboard i narty

Post autor: puter »

Co do sprzętu, czy stroju na narty i snowboard, polecam Wam przeczytanie artykułu zdrowszy/pl/artykuly/jakie-rekawiczki-do-narciarstwa-biegowego/ o tym, jakie rękawiczki wybrać na narty biegowe. Takie rękawiczki sprawdzą się również przy innych sportach zimowych.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Pokrowiec na snowboard i narty

Post autor: jusia »

Jeśli wybieracie się w góry to myślę, że przydać się Wam mogą także akcesoria narciarskie Warto więc wiedzieć, że takie akcesoria można zamówić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zajrzeć tu: dobrenarty/pl/narciarstwo/akcesoria-narciarskie/pokrowce-na-narty/ .

ODPOWIEDZ