Wyszukiwanie noclegów za granicą

tadekeloel
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Wyszukiwanie noclegów za granicą

Post autor: tadekeloel »

Jakie są Wasze ulubione strony związane z wyszukiwaniem noclegów za granicą?

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Wyszukiwanie noclegów za granicą

Post autor: kasiunia »

Ostatnimi laty dość często wyjeżdżamy na wakacyjny wypoczynek do Grecji bądź do Chorwacji.Zawsze korzystamy rzeczywiście z internetu i znajdujemy ciekawe miejsca i apartamenty. Nasz ulubiony środek transportu to samochód, bo nie mamy takich ograniczeń jak w samolocie - jeśli chodzi o bagaże.
zawsze też przygotowujemy sobie dość obfity prowiant na podróż oraz napoje.Ostatnio odkryliśmy bardzo dobre soki HPP - sokihpp/pl/pl/nasze-soki/ryz oraz smoothie , które świetnie sprawdzają się w podróży.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Wyszukiwanie noclegów za granicą

Post autor: rita32 »

A nie lepiej zwrócić się do biura podróży, które zorganizuje taki wyjazd? Zdarza się, że samodzielne rezerwacja noclegu kończy się oszustwem. A biuro podróży ma swoje zaufane miejsca. Nawet jeśli marzy Ci się egzotyka to są biura jak Nomade, które się tym zajmują. Tu na przykład nomade/pl/Aruba masz Arubę. Zdecydowanie podroż marzeń.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Wyszukiwanie noclegów za granicą

Post autor: kasiunia »

Jak już wcześniej wspominałam , nasze ulubione kierunki to Grecja bądź Chorwacja, więc już od dwóch miesięcy czynimy starania i zakupy niezbędnych rzeczy by wyjazd się po prostu odbył.Sprzęt pływający dla dzieci mamy już z zeszłego roku a w tym roku musiałam sobie kupić nowy strój kąpielowy triumfomania/pl/stroje-kapielowe/solid-splashes-2-0-tai .Biustonosz już kupiłam wcześniej a teraz czas na zakup majtek do kąpletu, pozdrawiam.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Wyszukiwanie noclegów za granicą

Post autor: puter »

Widzę, że lubicie korzystać z różnych propozycji odnośnie wakacji, wyjazdów i sportów wodnych. Sama chętnie zdecydowałabym się na jakieś nowe aktywności fizyczne latem. Lubicie pływanie kajakami? Myślę, że to fajny pomysł! Kajaki to też na pewno ciekawy pomysł na relaks. Jeśli będziecie taki wyjazd planować, to zwróćcie uwagę na stronę www.gokajak.com . Tam znajdziecie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, które na taki wyjazd z pewnością warto kupić.

ODPOWIEDZ