Gdzie na wakacje?

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Gdzie na wakacje?

Post autor: KubaKoso »

Gdzie ostatnio najchętniej wyjeżdżacie na wakacje?
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: lulu88 »

Na wakacje chcę lecieć do Hiszpanii, na początku miał być bus ale postawiłam na samolot, a jak wy chcielibyście lecieć to polecam korzystać z parkingu na Okęciu warto zainteresować się ofertą miejsca jakim jest startparking/pl/parkingi-okecie-warszawa czytałam bardzo dużo dobrych opinii na temat tego parkingu, moja znajoma również była zadowolona po wakacjach i nie zapłaciła wcale dużo.

Bobina44
Posty: 38
Rejestracja: 01 lut 2020, 16:59

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Bobina44 »

My ostatnio staliśmy się fanami objazdowych wycieczek, które sami sobie organizujemy. Wystarczy w tym celu wynająć samochód - fleetcorp/pl/modlin/ i opracować trasę. Wypożyczalnia nie posiada żadnego limitu kilometrów, więc można jechać dokładnie tam gdzie ma się ochotę. Do tego w razie potrzeby można dostać do dyspozycji bagażnik dachowy i spakować tyle bagażu ile dokładnie potrzebujecie. W ten sposób można zwiedzić mnóstwo ciekawych i wartych zobaczenia miejsc.

Awatar użytkownika
Mamrot
Posty: 94
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:07

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Mamrot »

A może zwiedzanie kaszub będzie dobrym pomysłem? Tam jest naprawdę cała masa miejsc, które są warte odwiedzenia :) Polecam zerknąć na przykład na http://koscierzynahotel.pl/ Według mnie jest to naprawdę świetna miejscówka :)
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Awatar użytkownika
IseVire
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2020, 21:19

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: IseVire »

Te forum jest bardzo przydatne, wiele mi pomogło!
Szczęście jest przyjemnością wolną od wyrzutów sumienia.

Awatar użytkownika
newsek
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2020, 22:38

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: newsek »

Obawiam się, że nie moge Ci pomóc
Mało ludzi myśli, ale każdy chce mieć swoje zdanie.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: lulu88 »

Ja na wakacje jeżdzę w naprawdę różne miejsca ale gdziekolwiek by to nie było to na pewno na drogę musze mieć dobrą książkę, teraz będziemy jechać do Chorwacji i chcę zamówić sobie na drogę ksiażkę jaką jest taniaksiazka/pl/zgodnie-z-planem-jack-reacher-lee-child-p-1333597.html Mam nadzieję że uda mi się ją przeczytać podczas trasy.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Lika »

A może warto byłoby połączyć przyjemne z pożytecznym i pojechać latem za granicę, ale do pracy? Widziałam na stronie internetowej pl.europa.jobs/praca-wegry, że takie zatrudnienie można znaleźć nawet na Węgrzech. Co o tym sądzicie?

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: polcia »

Tutaj wakacyjnaosada/pl można sobie zarezerwować domki letniskowe na wakacje. Miejsce jest wyjątkowe, ponieważ nie tylko domki są dobrze wyposażone i jest tam wifi, ale również na terenie Wakacyjnej Osady znajdziecie dwa baseny i plac zabaw. Można tam również wypożyczyć rower. Idealne miejsce na wakacje z dziećmi!

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: pierniczek »

My raczej wybierzemy się na podróżowanie po Polsce i oczywiście na kilka dni pojedziemy na Mazury. Tym bardziej, że przeczytałam na tej stronie netta-jachty/pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury/ że jest tam wiele różnych możliwości na spędzenie wyjątkowych chwil. Do takich atrakcji należy między innymi taki rejs czarterów motorowych, który jest świetną alternatywą zamiast takiego tradycyjnego zwiedzania.

ODPOWIEDZ