Zdrowy tryb życia

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Zdrowy tryb życia

Post autor: KubaKoso »

Hejka! Prowadzicie zdrowy tryb życia? Ostatnio sporo zastanawiam się nad wprowadzeniem paru zmian w swoje życie, skoro mamy teraz więcej czasu wolnego. Jednak kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Znacie się na tym? Ostatnio sporo słyszałem dobrego na temat tej stronki https://www.trenujzdrowiej.pl . Co o niej sądzicie? Mają oni całkiem ciekawe teksty na swoim portalu. Warto tam zaglądać? Dajcie znać.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

Lika
Posty: 296
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:50

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Lika »

Nie można również zapomnieć o zdrowym odżywianiu się ;) Ja takie zdrowe zakupy robię zazwyczaj przez internet, na przykład w sklepie internetowym jawo2008/pl/. Wybór mają tam bardzo szeroki, ceny niewygórowane, więc jestem przekonana, że również i Wy polubicie tak kupować :)

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: lulu88 »

wszech obecna pandemia Covid 19 nie sprzyja treningom więc ja mam zamiar zamówić sobie drązek do podciągania z strony marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Drazki-do-podciagania-1041.html Mam nadzieję że uda mi się go bezproblemowo zamontować i będę mógł zacząc ćwiczyć.

Jodełka
Posty: 66
Rejestracja: 08 maja 2020, 12:34

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Jodełka »

Teraz jest to trochę trudne gdy panuje pandemia, bo szczególnie trzeba uważać na swoje zdrowie i je chronić na wszelkie sposoby. Jednym z nich jest noszenie maseczek, których czasem brakuje w sklepach i aptekach. Dlatego postanowiłam kupić ich kilka gdy zobaczyłam ofertę na tej stronie taniomania/pl/t/maseczki-antywirusowe . Jedne są tanie, a inne takie specjalistyczne bardzo drogie, jednak ja nie będę żałować pieniędzy, bo w końcu chodzi o zdrowie.

armatka
Posty: 43
Rejestracja: 12 maja 2020, 17:08

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: armatka »

Ja bardzo dużo przebywam w domu i dbam o siebie, cwicze fitnes a wieczorami czytam książki. Teraz na stronie jaka jest taniaksiazka/pl/obywatel-pl-adam-bodnar-p-1374432.html chcę kupić dla siebie cos ciekawego na następne wieczory po ćwiczeniach

wiki07
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:48

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: wiki07 »

Ja jeszcze przed pandemią koronawirusa przestawiłam się na zdrowy tryb życia. Zaczęłam się zdrowo odżywiać i uprawiam sport. Może jest to trochę nietypowy sport jak na dziewczynę, ale lubię wyzwania. A zapisałam się na jiu jitsu do nich: carlsongracie/pl/. Na początku było trudno, ale z każdym dniem jest coraz lepiej.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: pamira »

A wiecie, że mnie zdrowy tryb życia od jakiegoś czasu zaczął interesować? No dosłownie. Polubiłam ćwiczenia, od kiedy mnie koleżanka na taki ceneolokalnie/pl/lodz/trampoliny fitness zabrała. Okazuje się, że tak można się nieźle bawić, ale też dodatkowo chudnąć. To naprawdę fajna sprawa.

dobrawa
Posty: 155
Rejestracja: 13 cze 2020, 10:02

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: dobrawa »

Nie wiem czy znacie te zioła - zobaczcie tu bee/pl/orion-ziola-szwedzkie-z-piolunem_p1367549.html Z tych ziół przygotowuje się nalewkę. Bardzo pomaga na niestrawność, infekcje, bóle menstruacyjne czy pasożyty. Można też z niej robić okłady. Jśli stosujemy ją do picia, to należy rozcięczyć z wodą.

Awatar użytkownika
henrykmyk
Posty: 81
Rejestracja: 19 wrz 2019, 15:07

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: henrykmyk »

Osoba przewlekle chora również powinna prowadzić zdrowy tryb życia. Jednak sytuacja tutaj jest znacznie bardziej skomplikowana. Właśnie dlatego warto zajrzeć tutaj https://damy-rade.info/opieka-w-domu-2/ ... ji-chorego . Jest to często polecana witryna od tego typu rzeczy.
Kiedy człowiek dorasta traci też przyjaciół- jeśli ma szczęście to tylko tych niewłaściwych, którzy może nie są tak dobrzy, jak się o nich kiedyś myślało

Awatar użytkownika
henrykmyk
Posty: 81
Rejestracja: 19 wrz 2019, 15:07

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: henrykmyk »

Zdrowy tryb życia to również relaks, o który musimy zadbać, aby zachować nasze zdrowie psychiczne. Ja na przykład często poddaję się masażu stóp. Nawet nie wiecie, jak zbawiennie działa to na nasz organizm. Tutaj https://casada.pl/refleksoterapia-czyli ... iej-stopy/ możecie znaleźć więcej informacji w tym właśnie zakresie. Jak najbardziej zapraszam do artykułu.
Kiedy człowiek dorasta traci też przyjaciół- jeśli ma szczęście to tylko tych niewłaściwych, którzy może nie są tak dobrzy, jak się o nich kiedyś myślało

ODPOWIEDZ