Zdrowy tryb życia

karinaMa
Posty: 109
Rejestracja: 16 gru 2020, 19:12

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: karinaMa »

Ale to bardzo poważne kwestie, więc absolutnie tego nie lekceważcie. Moim zdaniem każdy powinien sam dbać o siebie, bo chodzi w końcu o bardzo ważne rzeczy. Wystarczy poczytać o tym, jak duży wpływ na zdrowie może mieć witamina d. To poważna rzecz, więc koniecznie zwróćcie na to już teraz uwagę!
WPIS REKLAMOWY

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: nusia »

Mi ostatnio lekarz polecił suplement diety Miositogun - miositogyn/pl/ Ma on za zadanie poprawić moją owulację i jakośc komórki jajowej oraz zadbać o gospodarkę hormonalną. Chcemy sie starać z mężem o dziecko, więc postanowiłam zapytać lekarza też o suplementację.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: caroline »

A czy wiecie, czym są nutridrinki? To produkty żywieniowe dla osób chorych i z dolegliwościami. Są odpowiednio zbilansowane, aby dostarczać jak najwięcej odpowiednich składników dla organizmu. Takie nutridrinki to na przykład Fresubin i Supportan, dostępne w aptekach DOZ.

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: Dareck »

Ostatnio mam problem z osiągnięciem pełnego wzwodu - czytałem w internecie, że może to być spowodowane brakiem ruchu i niezdrowym odżywianiem, ale po zmianie moich przyzwyczajeń nie przyniosło to efektu. Przeczytałem artykuł https://maxonforte.pl/czym-sa-zaburzenia-erekcji/ i wydaje mi się, że przyczyna leży głębiej - najprawdopodobniej mam niedobór testosteronu.
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kasiunia »

Zdrowy tryb życia to jeden z elementów naszego zdrowia w ogóle. Zdrowo się odżywiajmy i uprawiajmy sporty - to bardzo ważne. Okresowe badania zdrowotne także są bardzo ważne - pamiętajmy o tym. Podczas ostatniej wizyty w naszej przychodni zauważyłam dość spore zmiany w jej funkcjonowaniu. Najważniejsza zmiana to umawianie wizyt online - to dla pacjentów fundamentalna zmiana.Teraz już nie ma mowy o tym ,że zapomnimy o nadchodzącej wizycie.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: kasiunia »

Rzeczywiście , dbałość o nasze zdrowie powinna byc priorytetem. Nie jest to w końcu takie trudne zadanie. Wystarczą określone , codzienne nawyki odnośnie odżywiania się oraz uprawiania sportu. Także okresowe badania lekarskie nie powinny byc nam obce. Jednak w wielu przypadkach sami damy radę zwalczyć chorobę. Trzeba mieć jednak czym to zrobić - soledum forte , to lek przeciwdziałający ostremu kaszlowi. Warto go mieć w domowej apteczce.

KatC
Posty: 154
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: KatC »

Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy pielęgniarskiej bez wychodzenia z domu to polecam pogotowie-pielegniarskie/pl/pomoc-pielegniarska-w-domu/kroplowka-na-kaca/. Właśnie u nich możecie otrzymać kroplówki na kaca lub witaminowe.

jolanta4060
Posty: 134
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:16

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: jolanta4060 »

Na co dzień dbam o swoje zdrowie, stawiam na odpowiednią dietę, aktywność fizyczną i piję dużo wody. Stosuję również suplementy i olejek CBD od Alba Hemp, który kupuję najczęściej na bit.ly/olejki_cbd_albahemp :)

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: niakna »

ja myślę, ze na co dzień warto przyjmować różnego rodzaju suplementy i w ten sposób kompleksowo wspierać swój organizm. Ja kupuję najczęściej te od producenta Pharmovit bo mają czysty skład, działają skutecznie i szybko ale przy tym są też łagodne dla organizmu.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Zdrowy tryb życia

Post autor: puter »

Staram się prowadzić zdrowy tryb życia jednak to nie zawsze wystarcza. Właśnie dlatego ja uważam, że warto jest dodatkowo przyjmować suplementy diety. Szczególnie przydać się może magnez Mag Max B6 ze strony: byhealth/pl/olimp-magmax-b6-50-tabl . Ma dobry skład, więc szybko odczujesz różnicę w swoim samopoczuciu.

ODPOWIEDZ