Własny biznes

tadekeloel
Posty: 62
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Własny biznes

Post autor: tadekeloel »

Czy prowadzicie własny biznes? Warto? :)

Marzena21
Posty: 26
Rejestracja: 24 wrz 2020, 15:10

Re: Własny biznes

Post autor: Marzena21 »

Ostatnio w internecie napotkałam się na informacje w tym temacie na blogu - polecana restauracja szczecin .To bardzo mądry wpis. Myślę, że można się dzięki nim wiele doedukować. Sprawdźcie to sami a nie stracicie czasu. Są tam także inne fajne artykuły.

shine
Posty: 169
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Własny biznes

Post autor: shine »

No to na penwo zależy, o czym myślisz, bo jeden Ci powie, że tak, warto, a inny nie będzie zadowolony. My akurat pracujemy na materiałach sypkich, sztucznych i nawet będziemy się rozwijać.. Myślimy o czymś takim jak linie sortujące , bo to podobno ma przyspieszyć produkcję. Mam nadzieję, że tak będzie, bo ja jednak lubię wszystko ulepszać.

caroline
Posty: 225
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Własny biznes

Post autor: caroline »

Wszystko też zależy od tego, jaka to dziedzina biznesu. Każda firma specjalizuje się w innych kwestiach. Jeżeli zajmujecie się przemysłem to polecam Wam rzucić okiem na przykład na manipulator pneumatyczny: manipulators.eu/ . Myślę, że może się przydać.

polcia
Posty: 168
Rejestracja: 28 sty 2020, 00:45

Re: Własny biznes

Post autor: polcia »

A może czas pomyśleć o uprawie pieczarek? Co o tym sądzicie? Tutaj luckygrower/com warto sobie zerknąć. Jest tam dostępne całe wyposażenie. Na pewno znajdziecie wielu odbiorców. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Inwestycja szybko się zwraca i to jest ważne. Trzeba zawsze wchodzić w niszowe biznesy, bo dzięki temu można naprawdę wiele zyskać.

mario24
Posty: 38
Rejestracja: 14 lis 2020, 23:17

Re: Własny biznes

Post autor: mario24 »

Czas pandemii jest niestety bardzo trudnym okresem dla wielu firm. Wiele walczy o przetrwanie. Sporo firm skorzystało z mikoropożyczki, która jest wsparciem dla przedsiębiorców. Tutaj biurorachunkowe-oswiecim/pl/mikropozyczka-5000-zl-na-prowadzenie-dzialalnosci-gospodarczej-w-czasie-pandemii-o-czym-warto-wiedziec/ sobie zerknijcie i poczytajcie na ten temat. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się przydatne.

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 237
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Re: Własny biznes

Post autor: Dareck »

A czy prowadząc własne biznesy korzystacie z drukarni? Właśnie się nad tym zastanawiam. Znajomy polecał mi ostatnio taką drukarnię https://www.drukarniasieradzki.pl/produ ... owe-k-28a/ . Podobno mają tam świetny kontakt z klientem i potrafią zrealizować praktycznie każde zlecenie. To duży plus.
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

Liza
Posty: 87
Rejestracja: 28 wrz 2020, 19:36

Re: Własny biznes

Post autor: Liza »

A co z tematem kadr? Czy w waszych firmach jest zatrudniony ktoś kto to ogrania? A może korzystacie z zewnętrznej obsługi kadrowej? Ja po przeczytanie tego artykułu magazynlbq/pl/zewnetrzna-obsluga-kadrowa-kiedy-warto/ skłaniam się ku drugiej opcji. Jestem jednak ciekawa, jak to wygląda u was.

kamilka45
Posty: 12
Rejestracja: 30 paź 2020, 14:43

Re: Własny biznes

Post autor: kamilka45 »

Własny biznes to odpowiedzialność spora. Widziałam ciekawe propozycje ostatnio systemu płatności dla sklepów na bluemedia/pl/oferta/platnosci/platnosci-online . Moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie konkretne .

KatC
Posty: 150
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:15

Re: Własny biznes

Post autor: KatC »

Przy zakładaniu własnego biznesu warto mieć sprawdzone biuro rachunkowe, które zawsze doradzi i zajmie się całą księgowością w firmie :) Ja mogę polecić europim/pl/biuro-rachunkowe/, korzystam z ich usług wiele lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Prowadzę swój mały butik z odzieżą i wszystkie dokumenty są zawsze dobrze rozliczone na czas.

ODPOWIEDZ