Budowa domu a monitoring

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Budowa domu a monitoring

Post autor: caroline »

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach powinniśmy zadbać o kwestie takie jak monitoring. Już na etapie budowy domu warto o tym pomyśleć. Na stronie b2b.dts-system/pl/ znajdziecie wszystkie urządzenia i sprzęty niezbędne do wykonania takich instalacji.

lulu88
Posty: 153
Rejestracja: 30 sty 2020, 17:59

Re: Budowa domu a monitoring

Post autor: lulu88 »

Jasne że monitoring w domu może sie przydac tymbardziej do ochrony swojego mienia. Jak chcesz budowac dom od podstaw z monitoringiem to polecam Ci sie rozejrzec za projektem na stronie archeton/pl/ znajdziesz tutaj bardzo ciekawe oferty które powinny Ci się spodobac. Ceny są na naprawdę dobrym poziomie. Po za tym mając gotowy projekt możesz rozplanowac rozłożenie monitoringu.

armatka
Posty: 43
Rejestracja: 12 maja 2020, 17:08

Re: Budowa domu a monitoring

Post autor: armatka »

Jest to na pewno dobry pomysł aby już podczas budowy instalowac okablowanie do monitoringu by później nie walic w ścianach bruzd. Jak chcesz aby ktoś dopilnował dla Ciebie budowy jak kierownik to polecam firmę mpexpertbud/pl/ Są to specjaliści do spraw związanych z budową oraz ekspertyzą. Dzięki nim budowa zostanie poprowadzona tak jak w projekcie.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Budowa domu a monitoring

Post autor: Madamm »

"Jeśli interesuje Was monitoring to koniecznie rzućcie okiem na kamery b napad/pl/produkty-936-9177-kamera-ip-2mpx-ds-2de7232iw-ae

. Na tej stronie znajdziecie wiele propozycji jeśli chodzi o systemy monitoringu i inne systemy zabezpieczeń. Warto się nimi zainteresować.
"

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Budowa domu a monitoring

Post autor: pamira »

O sporej ilości rzeczy mówiliśmy już w kwestii budowy, ale właśnie też zabezpieczenia należy rozważyć. I owszem, monitoring jest dobrym pomysłem, tak samo jak na przykład firma ochroniarska włocławek . Nie wiem, ile wy chcecie na to wydać, ale jeśli macie spory majątek, to na tym bym nie oszczędzała. W końcu, jak to się mówi, nie znasz dnia, ani godziny... :) .

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Budowa domu a monitoring

Post autor: jusia »

Bez dobrego elektryka domu nie wybudujesz. Jeśli chodzi o instalacje monitoringowe i alarmowe to dobrym wyborem będzie firma elektryczna kraków: elektryk-krakow/pl/firma . Polecam taką współpracę - sama korzystałam i byłam bardzo zadowolona. To będzie zdecydowanie świetny wybór.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Budowa domu a monitoring

Post autor: pamira »

Sama jestem ciekawa ilu z was ma monitorowane swoje domy. U nas dopiero zaczyna się budowa, więc czasu na takie decyzje jeszcze trochę jest. U nas ma powstać taki domek mgprojekt/com/pl/hiacynt-2. Wygląda dość wystawnie, dlatego uważam, że jakiś monitoring powinniśmy mieć. A wy co myślicie?

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Budowa domu a monitoring

Post autor: puter »

Niestety słyszy się o różnych sytuacjach i o różnych kradzieżach, więc myślę, że warto pomyśleć o monitoringu. Podpowiem Wam, że ciekawym rozwiązaniem z pewnością będzie monitoring wizyjny . Ja akurat jestem za tym, aby korzystać sobie z nowoczesnych technologii, bo naprawdę wiele można na tym zyskać.

Dosia
Posty: 69
Rejestracja: 23 sie 2020, 10:36

Re: Budowa domu a monitoring

Post autor: Dosia »

Takie niestety mamy czasy, że bez kontroli otoczenia naszej posiadłości nie można zapomnieć. Dobry monitoring to skuteczna ochrona mienia. Warto zastanowić się jaką firmę wybrać do takiej instalacji. Moja siostra z mężem zdecydowali się na tą ofertę https://electrosystems.pl/ . Jak twierdzą to solidna i rzetelna firma.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Budowa domu a monitoring

Post autor: nusia »

Jeśli szukasz porad budowlanych to tutaj https://polskiebudowlane.pl/portal/jak-wybudowac-dom/ znajdziesz ich całe mnóstwo. To portal budowlany z bardzo ciekawymi i pomocnymi artykułami.

ODPOWIEDZ