Remont łazienki

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Remont łazienki

Post autor: kasiunia »

Wiele osób zastanawia się czy wybrać wannę czy prysznic. Uważam ,że jeśli macie na to miejsce, warto zastosować jedno i drugie rozwiązanie. Czasami daje się taką nakładkę na wannę i mamy dwa w jednym. Podstawą dobrze działającej wanny i prysznica jest dobrej jakości bateria i deszczownica - porcelanico/pl/pol_m_ARMATURA_Baterie-Prysznicowe_Deszczownice-193.html .Czasami to całkiem spory ale opłacający się wydatek. Jaką kupisz tani wyrób, kiepskiej jakości w niedługim czasie będziecie go wymieniać na nowy.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Remont łazienki

Post autor: puter »

Jak będziesz planować nową łazienkę, pomyśl przede wszystkim o tym, aby była ona praktyczna i podobała Ci się. Dzięki temu każda chwila spędzona w niej będzie przyjemnością. Pod adresem: dommag/pl/dom/spedzaj-wolny-czas-w-lazience udało mi się znaleźć wpis, który pomoże Ci taką łazienkę zaaranżować :)

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Remont łazienki

Post autor: kasiunia »

Czy w łazience musicie mieć koniecznie płytki? Czasami z uwagi na ograniczony budżet trzeba szukać alternatywnych rozwiązań. Podobne rozwiązania można zastosować w kuchni. Zatem jaka farba do kuchni i łazienki ?Poczytajcie trochę na ten temat , bo możliwości w tym zakresie jak najbardziej są , trzeba się tylko do nich przekonać.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Remont łazienki

Post autor: jusia »

Wiele ciekawych porad można znaleźć w sieci. Zachęcam na przykład do wizyty na tym blogu: plytylazienkowe.eu/biala-wanna-z-prysznicem-praktyczne-i-estetyczne-wyposazenie-lazienki/ . Znajdziecie tam wiele inspiracji, które pomogą Wam wykończyć łazienkę.

tadekeloel
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2020, 12:14

Re: Remont łazienki

Post autor: tadekeloel »

Remont łazienki to jakaś masakra. Chodzi mi o ilośc kurzu i gruzu ;/ U mnie bardzo pomocnym w utrzymaniu czystości był worek big-bag, w którym trzymałem wszystkie odpady. Kupowałem taki worek u producenta big-kam/pl/big-bag-gdansk/. Na prawdę przydatna rzecz.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Remont łazienki

Post autor: mariola »

A czy wiecie czym charakteryzuje się łazienka w stylu hampton? Jak nie, to możecie tutaj firescope/pl/artykuly/lazienka-w-stylu-hampton sobie na ten temat poczytać? Dowiecie się jak taka łazienka wygląda i jak ją w ten sposób zaaranżować. Znajdziecie tam praktyczne porady...

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Remont łazienki

Post autor: puter »

Łazienkę, kompleksowo urządzimy sobie w https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... d-prysznic , to bardzo dobry sklep a zarazem świetne doradztwo w wyborze, wszystkie co potrzebne jest w łazience. Ważnym wyborem jest armatura, wiele osób decyduje się na prysznic, tu ważnym wyborem jest także bateria, prysznicowa, rozwiązań i sposobów montażu, jest bardzo dużo, warto wybierać świadomie.

caroline
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2020, 09:21

Re: Remont łazienki

Post autor: caroline »

Inspiracje do wyposażenia swojej łazienki znajdziesz w internecie. Ja polecam wizytę na przykład na tym blogu: https://kamalipno.pl/ . Myślę, że to ułatwi Ci zakup akcesoriów łazienkowych.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Remont łazienki

Post autor: nusia »

Zobacz sobie gniazdka Berker. Może akurat ci się spodobają. Takie szczegóły jak gniazdka są również ważne podczas remontu.

Bonia
Posty: 656
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:47

Re: Remont łazienki

Post autor: Bonia »

Akcesoria meblowe - wybór odpowiednich może przysporzyć nie lada kłopotów https://meblownia.pl/category/akcesoria-meblowe, bardziej wybrednym spędzić sen z powiek, a nawet spowodować rozmaite niesnaski. Jeśli urządzamy dom, mieszkanie czy biuro, jeśli remontujemy, odświeżamy wnętrza lub zmieniamy stylistykę pomieszczeń, udajemy się do sklepu z akcesoriami meblowymi.

ODPOWIEDZ