Pediatra

Awatar użytkownika
Dareck
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2020, 21:43

Pediatra

Post autor: Dareck »

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak ważne dla naszych dzieci są częste wizyty u pediatry na badana kontrolne. Lekarz dzięki temu jest w stanie zdiagnozować różne choroby i problemy naszych pociech, często nawet o podłożu genetycznym. Ja osobiście z dzieckiem udaję się na wizyty do pediatry https://pediatra.slask.pl/, która przyjmuje na terenie Śląska. Jestem naprawdę zadowolona, bo lekarz posiada ogromną wiedzę i zawsze okazuje się pomocna. W przypadku choroby mojego syna potrafi natychmiastowo określić jego dolegliwość i przypisać odpowiednie antybiotyki.
Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy.

jusia
Posty: 266
Rejestracja: 28 wrz 2020, 12:01

Re: Pediatra

Post autor: jusia »

Mogę Ci poradzić świetnego lekarza dla dzieci. Jest to pediatra Białystok: cmryska/pl/pediatra/. Możesz z nim skonsultować wszystkie kwestie, z pewnością otrzymasz fachową pomoc lekarską.

Weronika9
Posty: 88
Rejestracja: 05 kwie 2020, 16:35

Re: Pediatra

Post autor: Weronika9 »

"
Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak ważne dla naszych dzieci są częste wizyty u pediatry na badana kontrolne. Lekarz dzięki temu jest w stanie zdiagnozować różne choroby i problemy naszych pociech, często nawet o podłożu genetycznym.
[/quote]


Ja nie tylko sobie z tego zdaję sprawę,

ale nawet zdarza mi się umawiac u dobrych, cenionych w Polsce pediatrów wizyty online,

wiesz takie z opcją zobaczenia lekarza na video, i że on widzi dziecko :)

Można tutaj telemedi/com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ zarezerwować taką poradę i naprawdę w różnych sytuacjach się to może przydać :)
"

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Pediatra

Post autor: nusia »

Ja polecam teleporady w med24/pl/ Świetna opcja dla rodziców bo nawet w weekend można umówić wizytę i to o każdej porze. My juz kilka razy korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni. nie ma problemu ani z receptą na leki ani wystawieniem opieki na dziecko.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Pediatra

Post autor: puter »

"Kogo w takim razie polecacie?



___

koła zębate stożkowe
"

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Pediatra

Post autor: kasiunia »

Rzeczywiście warto a nawet trzeba mieć swojego pediatrę by w nagłych wypadkach móc odpowiednio i szybko zareagować na nieprzewidziane stany chorobowe naszych dzieci. Często jednak rodzice przesadzają i z byle drobnostką udają się do lekarza a wystarczą dobre krople do nosa dla dzieci i wiedza na temat tego jak je używać i sami rozwiążemy problem kataru.

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Pediatra

Post autor: rita32 »

Szczególnie w przypadku dzieci warto zadbać o to, by wszelka diagnostyka odbywała się bezinwazyjnie. I jest taka możliwość. To biorezonans. Tutaj biorezonans-mokotow/pl/ jest taka możliwość. Biorezonans nie wywołuje skutków ubocznych. Umożliwia diagnostykę m.in. alergii pokarmowych, obciążeń organizmu czy niedoborów witamin.

mariola
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:48

Re: Pediatra

Post autor: mariola »

Z tego co mi wiadomo, to tutaj neomedica/pl można znaleźć bardzo dobrych pediatrów, jak i ginekologów. Także na waszym miejscu sprawdziłabym sobie ich ofertę, ponieważ jest ona naprawdę atrakcyjna. No i macie tam pewność, że spotkacie się z akceptacją, należytą pomocą medyczną pod każdym względem.

nusia
Posty: 222
Rejestracja: 10 lip 2020, 22:45

Re: Pediatra

Post autor: nusia »

Na Med24 możecie bez problemu umówić teleporadę u pediatry nawet w weekend. My korzystaliśmy kilka razy już gdy dzieciaki nagle zachorowały. Nie ma problemu z wystawieniem recept czy nawet opiek na dziecko. bardzo fajna platforma.

kasiunia
Posty: 448
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:18

Re: Pediatra

Post autor: kasiunia »

Dobry pediatra z pewnością będzie wiedział jak podawać dziecku witaminę d .To bardzo ważne informacje, bo jest to bardzo ważna witamina dla naszego zdrowia. Czy wiecie jak długo podawać dziecku witaminę d i w jakich produktach występuje jej najwięcej? Warto się tego dowiedzieć a będzie to miało pozytywne wpływ na zdrowie naszych dzieci.

ODPOWIEDZ