Kary za brak OC

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Kary za brak OC

Post autor: KubaKoso »

Cześć. Czy orientujecie się może jakie są kary za brak OC? Ja się zastanawiam, czy ten tekst przekazuje merytoryczny informacje https://ubea.pl/Kara-za-brak-OC-w-2020- ... kul%2C850/ Co sądzicie?
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

Maja44
Posty: 8
Rejestracja: 07 lip 2020, 18:32

Re: Kary za brak OC

Post autor: Maja44 »

Jeżeli dotyczy Cię właśnie ten temat to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej bardzo dobrych informacji na ów temat. Polecam w wolnej chwili ponieważ naprawdę warto według mojej oceny - autoseat/pl .

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2020, 12:34

Re: Kary za brak OC

Post autor: Bara66 »

Jeżeli pragniesz się doedukować na niniejszy temat więcej to radzę wejść sobie na blog - weekendowemazowsze/pl . W mojej ocenie w tym miejscu odnajdziesz najbardziej interesujące informacje w nawiązaniu do tego problemu. Według mnie źródło rzetelnej wiedzy.

bajeczna
Posty: 63
Rejestracja: 23 lip 2020, 07:27

Re: Kary za brak OC

Post autor: bajeczna »

I bardzo dobrze, że takie kary dają. Bo to głupota aby nie wykupować ubezpieczenia samochodu. Teraz kupując samochód prosto z salonu mamy już go ubezpieczonego dlatego też coraz częściej decydujemy się na zakup nowego samochodu. Chociażby w salonie MINI Bawaria Motors Katowice można znaleźć super oferty cenowe i to różnych modeli samochodów. W sumie to marka BMW jest bardzo dobrą i cenioną marką wśród samochodów.

Marzena21
Posty: 26
Rejestracja: 24 wrz 2020, 15:10

Re: Kary za brak OC

Post autor: Marzena21 »

Jakiś czas temu w sieci napatoczyłam się na informacje odnośnie tego tematu na blogu - ekoseat/pl .To wyjątkowo mądry wpis. W mojej opinii można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie będziecie żałować. Są tam także inne super artykuły.

pamira
Posty: 237
Rejestracja: 01 maja 2020, 17:32

Re: Kary za brak OC

Post autor: pamira »

A powiedzcie mi, czy te kary obejmują także motocykle? Wchodzę w ten świat dopiero za kierunkiem mojego narzeczonego i się nad tym zastanawiam. Bo wydaje mi się, że są, ale tego nie jestem pewna. W ogóle wczoraj kilka godzin takie motobros/pl/ sklepy odwiedzaliśmy i naprawdę sporo się dowiedzieliśmy o akcesoriach do motorów.

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Kary za brak OC

Post autor: pierniczek »

Uważam, że kary za brak OC powinny być jak największe, bo jednak to jest obowiązek każdego właściciela pojazdu aby zadbać o opłacenie ubezpieczenia. Wiem, że nie jest to takie proste, bo szukamy jak najlepszej oferty. I tak też udało mi się znaleźć tę stronę mfind/pl/marki-oc/ dzięki której znalezienie najlepszej oferty OC i to w bardzo szybkim tempie.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Kary za brak OC

Post autor: shine »

Wiele osób przekonało się, że takie kary są zdecydowanie zbyt często stosowane, a płacenie tak kolosalnej kwoty tak naprawdę mija się z celem. Lepiej zapłacić chociaż ratę ubezpieczenia samochodu. Fakt jest tylko taki, że trudno doszukać się dobrego ubezpieczyciela, który nie będzie wołał dużej składki, a na pewno w razie stłuczki wypłaci odszkodowanie. Myślę, że tu beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ należy się pytać.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Kary za brak OC

Post autor: Madamm »

Jak ktoś nie miał wcześniej okazji być w sytuacji stłuczki to raczej jest lekko pogubiony i sam nie wie co ma robić. Niedawno moi rodzice znaleźli się w takiej sytuacji, ja szukając informacji trafiłam na taki artykuł unilink/pl/porady/jak-i-kiedy-wlaczyc-swiatla-przeciwmglowe. Uważam, ze to najlepsze rozwiazanie.

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Kary za brak OC

Post autor: puter »

Brak oc to na pewno coś czego każdy z nas chciałby uniknąć. Dlatego warto wcześniej rozejrzeć się za polisą, tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-ac/ dostaniecie dobrą ofertę, ja sam tam mam swoje auto ubezpieczone i nie zamienił bym na inną firmę.

ODPOWIEDZ