Implanty

Awatar użytkownika
KubaKoso
Posty: 458
Rejestracja: 13 wrz 2019, 15:07

Implanty

Post autor: KubaKoso »

Czy znacie się może na implantach? Ostatnio sporo szukam informacji na ten temat w internecie. Znalazłem więc takie implanty Łódź . Strona ta wydaje się być całkiem profesjonalna i rzetelna. Oceny również są bardzo dobre. Co myślicie na ten temat? Zależy mi aby obsługa była na wysokiej jakości.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy, że pragnienie owo zrodziło się, w duszy wszechświata, I spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi.

niakna
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: Implanty

Post autor: niakna »

Oj ja też długo się naszukałam dobrej kliniki stomatologicznej, gdzie mogłabym wstawić implant. Mieszkam w Trójmieście więc rozglądałam się tu i w końcu trafiłam do Platinum Dent w Gdyni platinum-dent/pl/cennik/. Zdecydowałam się na leczenie i nie żałuję. Cudowni lekarze, bardzo komfortowe warunki a przy tym niewygórowane ceny. Lekarze doświadczeni, troskliwi i bardzo wyrozumiali.

pierniczek
Posty: 116
Rejestracja: 01 lut 2020, 14:20

Re: Implanty

Post autor: pierniczek »

Tak konkretnie to na tym temacie się nie znam, bo jak na razie nie mam potrzeby wstawiania implantów zębowych. Skoro mowa i zębach to zastanawialiście się może nad wybieleniem zębów ale w warunkach domowych? Bo moja siostra zakupiła sobie taki zestaw do wybielania zębów z tej strony mrwhitening/com/pl/p/Zestaw-do-wybielania-zebow-z-lampa-LED/37 i tak się zastanawiam czy w ogóle takie wybielanie w warunkach domowych jest bezpieczne i skuteczne. Jak uważacie?

Justynka
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2020, 10:54

Re: Implanty

Post autor: Justynka »

według mnie warto zwrócić także uwagę na Centrum implantologii i stomatologii estetycznej dr. Świątkowskiej. Jest to chirurg dentystyczny oferujący zarówno zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, profilaktycznej i chirurgicznej. No i jeśli do tej pory niechętnie chodziliście do dentysty to po wizycie w tym miejscu zmienicie zdanie :) Także polecam tutaj zajrzeć

rita32
Posty: 183
Rejestracja: 07 cze 2020, 18:31

Re: Implanty

Post autor: rita32 »

W Krakowie jest dobra klinika zajmująca się implantami. To klinika Luxdentica. Tutaj implantkrakow/pl/ możecie znaleźć namiary na nich. Oferują bezpłatne konsultacje, podczas których można poznać koszty leczenia. I na wszystko dają gwarancję.

shine
Posty: 176
Rejestracja: 19 lis 2020, 13:00

Re: Implanty

Post autor: shine »

Implanty to przede wszystkim ważna sprawa, dlatego zanim się ich podejmiemy, musimy zastanowić się nad kosztami. Ja też sprawdzam, ile mogą kosztować implanty lublin , a prawda jest taka, że muszę się przygotować na coś specjalnego. Bo jednak mam sporo braków w uzębieniu, niestety.

baranka
Posty: 34
Rejestracja: 25 lis 2020, 13:51

Re: Implanty

Post autor: baranka »

Mając tak wiele pytań,wątpliwości,warto udać się na wizytę do stomatologa doświadczonego,który nie tylko doradzi nam odpowiednie implanty,ale też założy je jak trzeba,bez zbędnego bólu i powikłań.Warto w tym celu odwiedzić gabinet dr. Świątkowskiej,który oferuje szeroki wachlarz usług,jest to zakładanie implantów,ale też wybielanie zębów kraków zabiegi chirurgiczne czy porady u ortodonty i protetyka.

kamilka45
Posty: 12
Rejestracja: 30 paź 2020, 14:43

Re: Implanty

Post autor: kamilka45 »

Ja ostatnio dużo dobrego słyszałam o chirurgu w Warszawie w centrum medycznym cmp.med/pl/cmp-wilanow-2/chirurg/ . Czasem jak szukamy dalej to znajdujemy to co chcemy. Zdrowie i bezpieczeństwo to warte uwagi nam prioritety w życiu i warto na to zwracać uwagę.

Madamm
Posty: 244
Rejestracja: 05 lis 2020, 19:44

Re: Implanty

Post autor: Madamm »

Zależy czego oczekujesz pod pojęciem profesjonalny. Kiedy potrzebowałam pomocy ze wstawieniem implantów trafiłam do declinic/pl/implanty-zebow-co-musisz-wiedziec Dzięki nim dziś cieszę się kompletnym i białym uśmiechem :)

puter
Posty: 787
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:41

Re: Implanty

Post autor: puter »

Wszystkie braki w uzębieniu mogą nieść ze sobą szereg konsekwencji. Właśnie dlatego każdy ubytek powinno się wypełniać implantami. Pod adresem: https://sokolowscy.pro/nasze-uslugi/implanty-zebow/ podsyłam namiary na miejsce gdzie wykonują takie usługi. Zawsze dbają o bezbolesność usług, wybierając najwyższej jakości produkty dzięki czemu implant będzie wyglądać naturalnie i będzie też mocny.

ODPOWIEDZ